عضویت در خبرنامه الکترونیک
سخنگوی شورای شهر تهران:

مدیریت یکپارچه و درآمدهای پایدار شهر اهم برنامه‌های دوره بعد شورای تهران

کد خبر: 85892
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵ ب.ظ

تقی پور گفت: موضوع مدیریت یکپارچه و همچنین دستیابی به درآمدهای پایدار شهر از مسائل مهم برای دوره بعد است. همچنین مسائلی که مربوط به مدیریت شهری است از جمله ترافیک و محیط زیست، حمل و نقل عمومی و گسترش مترو و رفع معضلات اجتماعی نیز از جمله مسائلی است که باید در دوره پنجم شورای شهر تهران پیگیری شود.

به گزارش نداي مردم ، رضا تقی‎پور سخنگوی شورای شهر تهران و عضو لیست خدمت در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران با تاکید بر اهمیت رأی دادن شهروندان به تمام بیست و یک نفر عضو مورد نیاز برای شورای شهر گفت: رأی به تمام بیست و یک نفر استفاده از حداکثر اختیارات شهروندان در رأی به اعضای شورای شهر تهران است. بدون شک در اینگونه انتخابات حتی یک رأی هم اهمیت و جایگاه خود را دارد. لذا این‌که گفته می‌شود شهروندان به تمام ۲۱ نفر عضو شورای شهر تهران رأی دهند، استفاده از تمام ظرفیت شهروندان در این خصوص است.

لیست خدمت دستچینی از افراد دانشگاهی و مجرب با سابقه مدیریتی مناسب است

تقی‌پور همچنین با اشاره به اینکه اعضای لیست خدمت دستچینی از افراد دانشگاهی و مجرب با سابقه مدیریتی مناسب و حضور جوانان و بانوان در این لیست گفت: در عین حال که در لیست خدمت به تجربه و به نشاط جوانان و کادرسازی برای آینده نیز توجه شده است و این لیست مورد پسند بسیاری از اقشار هست و امیدواریم کرسی‌های پنجمین دوره شورای شهر تهران را اعضای این لیست عهده‌دار شوند.

مدیریت یکپارچه و درآمدهای پایدار شهر اهم برنامه‌های دوره بعد شورای تهران

تقی‌پور عضو لیست خدمت در خصوص اهم برنامه‌ها و اهداف پیش‌بینی‌شده برای دوره بعد شورای شهر تهران نیز گفت: موضوع مدیریت یکپارچه و همچنین دستیابی به درآمدهای پایدار شهر از مسائل مهم برای دوره بعد است. همچنین مسائلی که مربوط به مدیریت شهری است از جمله ترافیک و محیط زیست، حمل و نقل عمومی و گسترش مترو و رفع معضلات اجتماعی نیز از جمله مسائلی است که باید در دوره پنجم شورای شهر تهران پیگیری شود.

عدم حضور ناظران کاندیداها موجب درخواست بازشماری آرا می‌شود. تجدید نظر شود

سخنگوی شورای شهر تهران همچنین در خصوص این موضوع که شنیده شده است بر اساس اعلام ستاد انتخابات تهران، در این دوره انتخابات هر کاندیدا فقط حق دارد در ده شعبه اخذ رای ناظرانش را معرفی کند و آیا این تعداد نظارت کافی است یا خیر گفت: این مشخص است که با حضور بالغ بر چهار هزار صندوق در تهران ما در قالب لیست خدمت قادر خواهیم بود در حدود ۲۰۰ صندوق، یعنی حدود ۵درصد شعب و صندوق‌ها نظارت داشته باشیم و ۹۵ درصد صندوق‌ها فاقد نظارت ما خواهد بود و این قطعاً کافی نیست. بنده به عنوان یکی از کاندیداهای شورای شهر تهران عرض می‌کنم که اگر در برخی شعب و صندوق‌ها احساس شود که آرا با میزان انتظاری که بر اساس نظرسنجی‌ها هست تطابق نداشته باشد، درخواست بازشماری آرا را بدهیم و به همین دلیل هم به ستاد انتخابات پیشنهاد می‌دهم که برای جلوگیری از بازشماری و کار دوباره جلوگیری شود اجازه دهند که در روز انتخابات ناظران بیشتری به نیابت از کاندیداها مجاز به حضور باشند و حداقل هر کاندیدا در ۲۰۰ شعبه و صندوق ناظر داشته باشند تا نظارت کاندیداها بر شعبات اخذ رأی پوشش مناسبی داشته باشد.

دیدگاه کاربران