عضویت در خبرنامه الکترونیک
نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران :

طلاق، اعتیا و فقر؛ تهران را به شهری خشن تبدیل کرده است

کد خبر: 85914
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۵۲ ب.ظ

نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران گفت: درحال حاضر شهر تهران به دلیل ساختمان‌های بلند و ناایمن و همچنین آسیب‌های اجتماعی مانند کودکان خیابانی هم از نظر روحانی و هم از نظر جسمانی دارای مشکلات بسیاری است.

به گزارش نداي مردم ،محسن باقرزاده (دبیرکل حزب تدبیر و توسعه) و نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران با اشاره به طرح‌ها و ایده‌های خود برای شهر تهران گفت: اگر بخواهیم به‌صورت علمی و اصولی تهران را تحلیل کنیم؛ باید بگوییم که تهران یک موجود زنده است. یک شهر را باید از نظر جسمانی (سازه‌های شهری) و از نظر روحانی (مردم شهر) مورد بررسی قرار داد. در حال حاضر شهر تهران به دلیل ساختمان‌های بلند و ناایمن و همچنین آسیب‌های اجتماعی مانند کودکان خیابانی هم از نظر روحانی و هم از نظر جسمانی دارای مشکلات بسیاری است.

نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ادامه داد: آسیب‌هایی مانند طلاق، اعتیاد، فقر، کودکان کار، کارتن‌خواب‌ها و … امروز تهران را به شهری خشن تبدیل کرده است. با تاسف باید بگوییم که هر شب در تهران حدود ۸۰۰ هزار نفر شب را گرسنه می‌خوابند.

باقرزاده ادامه داد: یک شهر به جز جسم، روح و عقل هم دارد که آنهم در مدیریت شهری خلاصه می‌شود. مدیریتی که با رابطه شخصی مخلوط باشد و از مدیران غیرمتخصص استفاده کند؛ نتیجه‌اش شهری می‌شود مانند تهران که با مشکلات بسیاری روبه‌رو است.

دبیرکل حزب تدبیر و توسعه در پایان به اشتباهات شهردار تهران اشاره کرد و گفت: متاسفانه در فرهنگِ قدرتمندان دروغ و تهمت از هرچیزی شیرین‌تر شده است. شهرداری تهران با یکسری فعالیت‌های عجیب و حسین قلی‌خانی سرمایه شهر را هدر داده است. به عنوان مثال می‌توان به افتتاح پل صدر اشاره کرد که وضعیت ترافیک شهر تهران را پیچیده‌تر کرد.

دیدگاه کاربران