عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس اداره HSE ودبیرشورای هماهنگی سامانه مدیریت HSE منطقه يك :

ارزیابی بهداشتی،ایمنی و محیط زیست شدند

کد خبر: 85946
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۳:۰۶ ب.ظ

به منظور ارتقای سطح بهداشت،ایمنی و محیط زیست در اجرای پروژه‌های شهری از آغاز سال جاری تا کنون بیش از ۳۵ بازدید توسط بازرسان اداره HSE شهرداری تهران از منطقه یک انجام شد.

به گزارش نداي مردم، مهندس سید رضا موسوی رئیس اداره HSE ودبیرشورای هماهنگی سامانه مدیریت HSE شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: بازرسین HSE شهرداری تهران، از بوستان‌ها، فضاهای سبز، آبنماها، پروژه‌های حمل و نقل و ترافیک، اسکان‌های کارگری،سوله‌های بازیافت نواحی و دیگر پروژه‌ها بازدید و بر عملکرد HSEپیمانکاران منطقه یک نظارت کردند.

وی تصریح کرد:در این بازدیدها الزامات HSE شامل مقررات ملی ساختمان(مباحث ۱ الی ۲۲)، رعایت بهداشت در محیط کار، استفاده از تجهیزات حفاظت فردی(PPE)،رعایت الزامات زیست‏ محیطی، ایمنی کنترل ترافیک، حریق، برق، حفر چاه‏دستی و گودبرداری‌‏ها، نحوه مدیریت و کنترل حوادث و بحران‌ها ارزیابی شد.

این مقام مسئول گفت: این بازدید موجب تسریع در تامین و ارتقای ایمنی در اجرای پروژه‌های سطح منطقه شده و بستر مناسبی برای ارتقای سطح HSE آنها فراهم شده است.

موسوی تصریح کرد: در این بازدیدها، مواردی از جمله جعبه کمک‌های اولیه، شارژ کپسول‌های اطفاء حریق،تابلوهای برق و سیمکشی‌ها و ایمنی کار با برق، بهداشت در محیط کار و بهداشت فردی و استفاده از تجهیزات حفاظت فردی مورد بازرسی قرار گرفت.

دیدگاه کاربران