عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر کل دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی :

دومین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری برگزار می‌شود

کد خبر: 85982
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲ ق.ظ

دومین نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017 با حضور سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، از تاریخ دوم تا پنجم خرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش نداي مردم، نمایشگاه مذکور از سوی شرکت نمایشگاههای بین المللی شهراشتوتگارت کشور آلمان و اتحادیه تولید کنندگان ماشین ابزار و ماشین آلات فلزکاری این کشور از دوم تا پنجم خرداد ماه در مجموعه نمایشگاهی بین المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

علیرضا طاهرپور، مدیر کل دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی،با اعلام خبر حضور سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در این نمایشگاه، بیان داشت:با توجه به سابقه مثبت آموزشی این سازمان در زمینه رشته های مرتبط به ماشین ابزار و حرفه های زیر مجموعه تراش CNC،حضور در نمایشگاه AMB را فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و قابلیت های آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دانست.

وی افزود: این نمایشگاه به عنوان یکی از پنج رویداد بزرگ صنعت ماشین ابزار در جهان، با حضوربیش از ۱۳۵۰ شرکت کننده از دوازده کشور به صورت دو سالانه با هدف ارائه آخرین تحولات صنعت ماشین ابزار و خدمات وابسته برگزار می شود.

مدیر کل دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی، اهداف شرکت این سازمان در نمایشگاه AMB را،معرفی و تبیین رویکرد و قابلیت آموزش های مهارتی سازمان، تعداد کارگاه‌ها و مراکز آموزشی فعال در رشته‌های مرتبط با ماشین ابزار از قبیل تراش CNCجوش و…،ارائه محتوای آموزشی الکترونیکی نام برد.

دیدگاه کاربران