عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران :

استعفای زود هنگام مدیران شهردای تهران کذب است

کد خبر: 86012
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶ ب.ظ

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران خبر استعفای زود هنگام مدیران شهری را تکذیب کرد.

به گزارش نداي مردم، ناصر امانی معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران در سیصد و چهل و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز(سه شنبه) برگزار شد، در پاسخ به تذکرات اعضای شورای شهر اظهار داشت: خبرهایی مبنی بر اینکه برخی از مدیران شهرداری در حال رفتن از شهرداری هستند در رسانه ها مطرح شده که این خبر را تکدیب می کنم. به جز یکی از معاونان که پیش از عیدنوروز در خواست استعفا داده بود که به درخواست شهردار تا پایان انتخابات از استعفا صرف نظر کرد، تمام مدیران شهری در سمت خود مشغول به کار هستند.

وی افزود: یک برنامه ۲ ماهه در شهرداری داریم و پروژه هایی باید افتتاح شود و تمام برنامه‌ها با هدف خدمت رسانی و انتقال تجربه در حال اجرا هستند و این موضوع در دستور کار آقای قالیباف هم قرار دارد.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران در رابطه با فروش باشگاه سوارکاری سمند گفت: باشگاه سوارکاری سمند با مساحت ۴ هزار و ۷۰۰ متر دارای کاربری ورزشی است و فقط سازمان آب برای احداث پروژه فشارشکن درخواست داشته که این ورزشگاه را برای مدتی در اختیار داشته باشد که هنوز با آن موافقت نشده و قصد واگذاری آن را به هیچ شخص حقیقی و حقوقی نداریم.

دیدگاه کاربران