عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ :

غبارروبی مساجد قلب پایخت به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان

کد خبر: 86017
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۰۰ ب.ظ

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از غبارروبی مساجد قلب پایتخت خبر داد و گفت: در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان ۳۵ مسجد در سطح محلات مرکزی تهران برای میزبانی از روزه داران و نمازگزاران، غباروبی و عطر افشانی می‌شود.

به گزارش نداي مردم، مهرشاد الله ویردی با اشاره به اینکه بسته‌های شست و شو به مساجد تحویل داده شده، ادامه داد: رنگ آمیزی، جمع آوری پرده‌ها و پوسترهای زاید، معطر سازی و تجهیز وسایل بهداشتی در مساجد در حال انجام است و شستشوی فرش های مساجد نیز تا آخر هفته به پایان می رسد.

او با بیان اینکه نظافت و زیبایی بصری پیرامون مساجد و حسینیه‌ها نیز در دستور کار قرار گرفته است اضافه کرد: بازپیرایی فضای سبز محوطه بیرونی مساجد به همت اداره فضای سبز منطقه در حال انجام است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ همچنین از برپایی نمازجماعت ظهر در مساجد منطقه خبر داد و گفت: شهردار منطقه نیز هر روز در یکی از مساجد به همراه شهروندان برای ادای فریضه نماز جماعت حاضر می شوند.

الله ویردی همچنین به برپایی بازارچه های خیریه و حمایت از خانواده‌های نیازمند با توزیع بسته غذایی در آستانه ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: به همت سازمان زیباسازی نمای ظاهری شهر نیز به استقبال ماه مبارک رمضان می‌رود.

دیدگاه کاربران