عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر عامل صندوق قرض الحسنه کمیته امداد امام (ره) :

بیش از ۶۶۰ میلیارد تومان وام قرض الحسنه به نیازمندان پرداخت شد

کد خبر: 86068
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۰۶ ب.ظ

مدیر عامل صندوق قرض الحسنه کمیته امداد امام (ره) اعلام کرد سال گذشته ۶۶۰ میلیارد تومان وام به نیازمندان و مددجویان پرداخت شد که استان فارس با بیش از ۵۷ میلیارد تومان، بیشترین میزان وام را پرداخته است.

به گزارش  نداي مردم ،علی نورمحمدی با بیان اینکه میزان وام های پرداختی این صندوق در سال ۹۵، بیش از ۶۶۰ میلیارد تومان بوده است، گفت: از این میزان وام پرداختی در سال گذشته، بیش از ۳۲۰ میلیارد تومان برای امور حمایتی از جمله جهیزیه، درمان، معیشت، کارگشایی و حدود ۳۴۰ میلیارد تومان نیز برای اشتغال زایی نیازمندان و مددجویان پرداخت شده است.

مدیر عامل صندوق قرض الحسنه کمیته امداد با اشاره به اینکه تا کنون نیکوکاران با سپرده گذاری بیش از ۶ میلیارد تومان در این کار خداپسندانه سهیم شده اند، افزود: نیکوکاران ساکن در استان های قم، مشهد و تهران بیشترین سپرده گذاری را در شعب امامزاده ابراهیم قم، شهید مطهری مشهد و مرکزی تهران این استان ها داشته اند.

وی در ارتباط با بیشترین وام پرداختی استان ها به نیازمندان یادآور شد: با توجه به بررسی های انجام شده در سال ۹۵، استان فارس با بیش از ۵۷ میلیارد تومان، اصفهان با بیش از ۴۸ میلیارد تومان و خراسان رضوی با بیش از ۴۴ میلیارد تومان به ترتیب بیشترین وام را در سال گذشته به نیازمندان و مددجویان پرداخت کرده اند.

نور محمدی با اشاره به اینکه طی مدت هفت ماهه کاری، تمامی استان ها دارای صندوق قرض الحسنه شده اند، افزود: با توجه به راه اندازی تمامی ۳۳ شعبه صندوق قرض الحسنه کمیته امداد در سال گذشته، هم اکنون تمامی استان های سراسر کشور دارای شعبه صندوق قرض الحسنه هستند.

وی گفت: ارائه تسهیلات در این صندوق به صورت قرض الحسنه و با حداقل کارمزد به متقاضیان پرداخت و هر شعبه از صندوق قرض الحسنه کمیته امداد مانند شعب بانک‌های متصل به شبکه‌ شتاب، همه خدمات متداول در شبکه‌ی بانکی کشور را به مشتریان خود ارائه می کنند.

دیدگاه کاربران