عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 19 :

کلاس آموزشی گل و گیاه ویژه ماه رمضان در منطقه ۱۹

کد خبر: 86079
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۳۱ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۹ از برگزاری کلاسهای آموزشی گل و گیاه ویژه ماه مبارک رمضان از هفته آینده خبر داد.

به گزارش  نداي مردم، مهرداد زنگنه فر با اعلام این خبر گفت: امسال نیز همچون سال گذشته کلاسهای آموزشی مختلفی درخصوص گل و گیاه تدارک دیده شده که از شنبه در مراکز آموزش و مشاوره گل و گیاه، سراهای محلات، پایگاه های بهداشت و مساجد منطقه آغاز می شود.

وی افزود: این کلاسها با عناوينی همچون خواص عسل، ميوه هاي قرآني، دمنوش هاي گياهي، كنسرو و خشكبار، خواص زعفران، خواص قهوه و سایر موضوعات برای ایام ماه مبارک پیش بینی شده است.

زنگنه فر با اشاره به استقبال خوب شهروندان از کلاسهای آموزشی میوه های قرآنی در سال گذشته گفت: این کلاس آموزشی سال گذشته در بیش از ۵۰ مسجد و حسینه سطح منطقه برگزار شد و ماه رمضان امسال نیز بعد از نماز ظهر و عصر در مساجد سطح منطقه همراه با توزیع بروشور برگزار خواهد شد.

این مسئول در ادامه با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی گل و گیاه ویژه بانوان در مجموعه شهربانوی بوستان ولایت بیان کرد: در همین راستا کارشناس فضای سبز با حضور در مرکز آموزش و مشاوره گل و گیاه این مجموعه به ارائه توضیحات و آموزشهای لازم در خصوص کاشت و نحوه نگهداری، آبیاری و قلمه زدن و نیز شرایط اقلیمی درخت و درختچه می پردازد که تاکنون با استقبال خوبی از سوی بانوان روبرو شده است.

دیدگاه کاربران