عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار کرج :

جهش عمرانی کرج در چهار سال گذشته با وجود مشکلات اقتصادی محقق شد

کد خبر: 86088
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۲۳ ق.ظ

شهردار کرج با بیان اینکه طی چهار سال گذشته مدیریت شهری این کلانشهر با وجود مشکلات اقتصادی فراوان، قدم‌های مطلوبی را در حوزه عمران و آبادانی شهر برداشته است، گفت: در این مدت جهش عمرانی ایران کوچک و بهره‌برداری از پروژه‌های خدماتی و عمرانی با سرعت بیشتری نسبت به قبل ادامه پیدا کرد.

به گزارش نداي مردم ، علی ترکاشوند اظهار داشت: علیرغم آنکه در دوره چهارم شورای اسلامی شهر کرج منابع درآمدی شهرداری به دلیل رکود حاکم بر اقتصاد کشور و کاهش ساخت‌وسازهای شهری بسیار نامناسب بود، با تمامی این مشکلات نه ‌تنها کار عمرانی این دستگاه متوقف نشد، بلکه با پویایی بیشتر از قبل کارها ادامه پیدا کرد.

وی افزود: در تلاش هستیم تا پایان این دوره پروژه‌های نیمه‌تمام شهری را به سرانجام برسانیم و با اجرای راهکاری علمی و نوین، مانع از توقف موتور پیشرفت شهر کرج با وجود همه مشکلات اقتصادی شویم.

ترکاشوند با بیان اینکه بسیاری از پروژه‌های نیمه تمام شهرداری کرج در ماه‌های قبل به پایان رسیده است و همچنین سایر پروژه‌ها در چند ماه آینده به پایان می‌رسد، بیان کرد: احداث چندین تقاطع غیر همسطح در کلانشهر کرج و سرمایه‌گذاری‌های بزرگ در این زمینه طی چهار سال گذشته نشانگر عزم و اراده مدیریت شهری، برای مهار ترافیک و افزایش رفاه شهروندان بوده است.

شهردار کرج گفت: در مدت زمان مذکور با همکاری و تعامل مطلوب شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج، پروژه‌های مختلفی که از سال‌های پیش عملیات احداث آن‌ها ناتمام مانده بود، افتتاح شد تا شهروندان به ‌راحتی در سطح شهر تردد داشته باشند و از بار ترافیکی معابر کاسته شود.

ترکاشوند در پایان با اشاره به اینکه تا به امروز احداث تقاطعات در شهر کرج، بر اساس طرح جامع حمل و نقل و ترافیک شهر اجرایی شده است، یادآور شد: طرح‌های عمرانی نیز بر طبق این طرح انجام می‌شود و این مجموعه به دلیل نقش و مسؤولیتی که در ساماندهی شهر بر عهده دارد، اقدامات متعددی را جهت ایجاد زیرساخت‌های کارآمد و پاسخگو به نیازهای ترافیکی معابر به انجام رسانده که از ویژگی‌های مهم این اقدامات، لحاظ کردن مقوله “مهندسی ترافیک” است.

دیدگاه کاربران