عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو شورای شهر پنجم تهران :

قدم به قدم با شهردار تهران در مدیریت شهری جلو می رویم/اگر کسی ادعا می کند اعضای لیست امید با پول وارد شدند اسناد ارائه کند

کد خبر: 86189
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۳۱ ق.ظ

عضو شورای شهر پنجم تهران، در رابطه با ورود افراد با پول به لیست امید خاطر نشان کرد: چنین صحبتی نبوده است و من این حرف را قبول ندارم و اگر فردی ادعا می کند کسی از لیست امید با پول دادن وارد شود با اسناد و مدارک مشخص کند.

به گزارش نداي مردم ،ناهید خداکرمی عضو جدید شورای شهر تهران و یکی از اعضای لیست امید در خصوص شهردار آینده تهران گفت: هنوز شورای پنجم علنا کار خود را شروع نکرده است و تا جای که در جلسات لیست امید حضور دارم هنوز درباره شهردار آینده پایتخت بحث نشده است.

خداکرمی افزود: شهردار آینده بر اساس قابلیت ها و شایستگی انتخاب می شود و تمام اخبار مبنی بر مشخص شدن شهردار آینده تهران کذب است.

وی همچنین در رابطه با ورود افراد با پول به لیست امید خاطر نشان کرد: چنین صحبتی نبوده است و من این حرف را قبول ندارم و اگر فردی ادعا می کند کسی از لیست امید با پول دادن وارد شود با اسناد و مدارک مشخص کند.

عضو شورای پنجم خاطر نشان کرد: بعید می دانم کسی از اعضا مدعی این باشند که با پول وارد لیست امید شده اند و نباید این موضع دست خوش رسانه ها گردد.

خداکرمی درباره برنامه شورای پنجم گفت؛ پایتخت به عنوان پیشنانی ایران باید ارزنده باشد و ما سعی داریم کارهای خوبی که صورت گرفته است را ادامه بدهیم و مشکلات مردم از قبیل آلودگی هوا،حمل و نقل عمومی، سلامت شهروندی اعم از روانی و جسمی و غیره را در اولویت کارهای این شورا قرار دهیم.

وی با تاکید بر مدیریت شفاف شهری تصریح کرد: یکی از مهم ترین اقدامات شورای پنجم شفافیت در مدیرت شهری است تا جای که قدم به قدم با شهردار جلو می رویم و مبنای کار خود را مدیریت بر مبنای قدرت مردمی قرار می دهیم.

دیدگاه کاربران