عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ :

تجهیزات ترافیکی معابر شمال شرق تهران بهسازی می شوند

کد خبر: 86258
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۰۳ ق.ظ

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ از بهسازی و رفع مشکلات تجهیزات ترافیکی معابر خبر داد و گفت: تجهیزات ترافیکی بیش از ۲۰۰۰ معبر منطقه ۴ در این طرح مورد بررسی و رفع عیب می شود.

به گزاش نداي مردم، مهدی اناری با بیان این مطلب افزود: ‌نصب تابلو ترافیکی انتظامی، ترمیم و نگه داری تابلوی انتظامی و ترافیکی، نصب تابلو تعیین مسیر، نگه داری و ترمیم موانع فیزیکی، نصب پل پیاده همسطح، رمپ معلولین و رنگ آمیزی نرده از اقدامات صورت گرفته این طرح می باشد.

وی با اشاره به تعمیر و تجهیز ایستگاه های اتوبوس محدوده منطقه ۴ گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و زیبایی منظر شهری عملیات توسعه تعمیر و نگهداری سرپناه ایستگاه اتوبوس پایانه های حمل و نقل عمومی و سامانه اتوبوس تندرو در نواحی ۹گانه منطقه ۴ اجرا و به بهره برداری می رسد.

اناری در ادامه از ایمن سازی بزرگرراه های سطح منطقه خبر داد و گفت: ایمن سازی بزرگراه شهید باقری با اجرای عملیات تعمیر و نگهداری گاردیل های این بزرگراه در دستور کار قرار دارد.

معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه ۴ تصریح کرد: ترمیم اصلاح هندسی معابر، خط کشی معابر پهنه شرق، ملزومات ترافیکی، نرده گذاری، چراغ راهنمایی و رانندگی، نصب شبکه ایمنی، ترمیم و نگه داری شبکه ایمنی، بلوک عابر پیاده و خط کشی سرعت گیری انجام خواهد شد.

دیدگاه کاربران