عضویت در خبرنامه الکترونیک
عاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ :

مساجد منطقه ۷ میزبان اجرای طرح سلامت در ضیافت

کد خبر: 86324
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶ ق.ظ

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ ضمن تبریک فرا رسیدن ماه پرفیض مهمانی خدا، از برگزاری طرح سلامت در ضیافت در مساجد سطح منطقه خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، محمدرضا غلامی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه بیان داشت: به منظور ارائه خدمات سلامت محور به شهروندان در ماه پربرکت رمضان، ارتقاء سطح سلامت روزه داران، احیاء و تقویت نقش مساجد، ارتقاء آگاهی شهروندان نسبت به موضوع سلامت جسمانی، روانی و معنوی و همچنین تقویت نقش اعضای کانون خادمین سلامت در مساجد، طرح سلامت در ضیافت با همیاری اداره کل سلامت شهرداری تهران در کلیه مساجد پایتخت اجرا می‌شود.

وی افزود: اجرای طرح سلامت در ضیافت از آغاز ماه مبارک رمضان شروع و تا ۲۶ تیرماه همزمان با روز قدس ادامه دارد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۷ اعلام کرد: در این طرح اجرایی خدماتی از قبیل مشاوره روان شناسی، مشاوره تغذیه و طب اسلامی، مشاوره پزشکی، غربالگری فشار و قند خون به شهروندان ارائه خواهد شد.

غلامی در ادامه افزود: برگزاری مسابقات سلامت محور، تهیه و توزیع اقلام آموزشی، برگزاری سخنرانی آموزشی سلامت محور با موضوع‌های مهارت‌های زندگی، بهداشت فردی و گروهی، نقش آموزه‌های دینی در ارتقای سلامت، برگزاری مسابقات، دوره‌های آموزشی و نقاشی برای کودکان نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی این طرح است.

دیدگاه کاربران