عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی :

رایگان بودن عوارضی در مسیرهای منتهی به حرم امام خمینی (ره) در ۱۴ خرداد

کد خبر: 86332
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰ ق.ظ

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از رایگان بودن عوارض در مسیر تهران ـ قم و مسیرهای منتهی به حرم حضرت امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: با توجه به اینکه حرکت زائران به سمت حرم امام خمینی (ره) از عصر روز چهاردهم آغاز می‌شود، همکارانم تدابیر و پیش‌بینی‌های لازم را برای روانسازی ترافیک در دستور کار قرار داده‌اند.

به گزارش نداي مردم ، سردار تقی مهری با بیان اینکه پلیس راه اسکورت برای تمامی کاروان‌های اتوبوسی به مقصد حرم حضرت امام خمینی (ره) را پیش بینی کرده است، گفت: از زائران می‌خواهم که هنگام ورود و به ویژه هنگام پایان مراسم و بازگشت حتما صبر و تحمل داشته باشند. مسوولان کاروان‌ها نیز موظف هستند که با پلیس همکاری کرده و به هشدارها توجه کنند.

وی با بیان اینکه طرح تابستانه پلیس از اول تیرماه آغاز شده و تا پایان تعطیلات تابستانی ادامه خواهد داشت، اظهارکرد: دستگاه‌های مختلفی از پلیس راه، اورژانس، هلال‌احمر، راهداری، امدادخودروها در این طرح مشارکت داشته و در سراسر کشور حضور دارند. همچنین تدابیری را برای مسیرهای پرترددتر همچون هراز و کندوان پیش‌بینی کرده‌ایم که اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی به طرح نوروزی امسال نیز اشاره کرد و گفت: در طرح نوروزی سال ۹۶ در مجموع شاهد کاهش تلفات و جانباختگان حوادث رانندگی در سال ۹۵ بوده‌ایم این در حالی است که در سال گذشته ۲ میلیون وسیله نقلیه به چرخه ترافیک کشور وارد شده است.

دیدگاه کاربران