عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس اداره گاز محمدشهر:

سوخت بیمارستان امام حسین (ع) محمدشهر تامین شد

کد خبر: 86368
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳ ق.ظ

رئیس اداره گاز محمدشهر گفت: طی یک ماه گذشته شاهد راه‌اندازی ایستگاه گاز و تزریق گاز شهری به بیمارستان امام حسین(ع) محمدشهر بوده‌ایم و سوخت این بیمارستان به طور کامل تامین شده است.

به گزارش نداي مردم ،اسدالله جهان امروز اظهار داشت: در حال حاضر ۳۴ هزار مشترک گاز خانگی، ۶ هزار مشترک گاز تجاری و ۹۰ هزار مشترک گاز صنعتی از خدمات اداره گاز محمدشهر بهره‌مند می‌شوند.

رئیس اداره گاز محمدشهر یکی از مهمترین نیازهای جامعه ایران را ترویج و تبیین مدیریت مصرف صحیح انرژی و همچنین آموزش نکات ایمنی استفاده از گاز دانست و گفت: در این زمینه با توزیع بروشورها و ارائه کتاب‌های داستانی برای کودکان، در نظر داریم تا بهینه‌سازی مصرف گاز و خطرات ناشی از استفاده نادرست از این انرژی خدادادی در جامعه آموزش دهیم.

جهان از شهروندان خواست با رعایت نکات ایمنی از مواردی مانند مرگ خاموش که علت آن استنشاق گاز است، جلوگیری کنند.

رئیس اداره گاز محمدشهر با بیان اینکه ساخت‌وسازهای غیرمجاز موجب افزایش انشعابات غیرمجاز در این شهر شده است، تصریح کرد: با متخلفان در این زمینه برخورد جدی خواهد شد و این انشعابات قطع و در صورت تکرار موضوع این افراد به مراجع قضائی معرفی خواهند شد.

جهان اظهار داشت: به هنگام درخواست شهروندان برای اشتراک‌پذیری تعهدی جهت ارائه پایان کار از شهرداری از آنان گرفته می‌شود و درصورت عدم دریافت پایان کار، انشعاب گاز قطع خواهد شد.

وی به برنامه‌های آینده در این اداره اشاره کرد و گفت: خوشبختانه اکثر نقاط محمدشهر به گاز شهری متصل شده‌اند و گاز رسانی به مناطق باقی مانده در دستور کار قرار دارد.

این مسؤول با اشاره به علت مناطقی که هنوز گازرسانی نشده است، گفت: این نواحی خارج از حریم شهری بوده و مشکل عدم مجوز از جهاد کشاورزی داشته‌اند و باید نامه بلا مانع بودن تزریق گاز از شهرداری برای اداره گاز ارسال گردد تا بتوانیم به مناطق فوق خدمات‌رسانی انجام دهیم.

جهان راه‌اندازی ایستگاه گاز بیمارستان امام حسین(ع) و تزریق گاز به این ایستگاه را از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در یک ماه گذشته عنوان کرد و گفت: سوخت این بیمارستان به طور کامل تامین شده است.

دیدگاه کاربران