عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس منطقه 5 بانک شهر کشور :

بانک شهر مشارکت فعال در طرح های عمرانی و اقتصادی البرز دارد

کد خبر: 86387
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۰۰ ب.ظ

رئیس منطقه ۵ بانک شهر کشور با تکذیب شایعاتی درخصوص مشکل در منابع مالی این بانک گفت: بانک شهر مشارکت فعال در طرح های عمرانی و اقتصادی شهری به ویژه در کلانشهر کرج دارد ضمن آنکه در ۲ ماهه اول سال جاری رشد منابع آن بیشتر از ۵ درصد بوده است.

به گزارش نداي مردم ،شهرام عالی پور اظهار داشت: این روزها انتشاراخباری کذب تشویش اذهان عمومی خصوصا سپرده گذاران بانکی را هدف قرار داده و سعی در ایجاد بی نظمی و اختلال در سیستم پولی و بانکی کشور دارد.
رئیس منطقه ۵ بانک شهر کشور گفت: این بانک به عنوان بازوی پر توان مدیریت شهری در تمام فعالیت ها از جمله احداث و تکمیل پروژه های عمرانی شهرداری های کرج و ساری طی سال های گذشته تاکنون منابع مالی طرح های در حال اجرا را تامین کرده است.
وی افزود: بهره برداری از طرح زیرگذر و روگذر تونل مهرویلا- طرح روگذر و زیرگذر میدان سپاه- طرح روگذر و زیرگذر خیابان شهید بهشتی سه راه باغستان و تامین مالی پروژه ملی بزرگراه همت شمالی در استان البرز و نیز بهره برداری و اجرای طرح های بزرگ اجرایی در مرکز استان مازندران از جمله فاز ۳ ابن شهرآشوب- پارک بانوان فرح آباد- زیرگذر میدان فرح آباد- پارک بوستان ولایت،پل روگذر سرداران شهید رجائی و پل کابلی بزرگ ساری از مهمترین اقدامات حمایتی این بانک است.
وی گفت: بانک شهر فقط در ۲ ماهه اول سال جاری به میزان بیش از ۵ درصد رشد منابع مالی داشته که بیانگر اعتماد عمومی در گستره تمام ایران اسلامی می باشد.
عالی پور در ادامه عنوان کرد: بانک شهر پیشرو در خدمات الکترونیک و نصب بیش از ۳۵۰ پیشخوان شهرنت در کل کشور و بیش از۵۰ شهرنت در استان های البرز، مازندران و گلستان با فعالیت شبانه روزی و به روز بودن در تمام فعالیت های نوین بانکی و اجرای سیستم پرداخت موبایلی NFC برای اولین بار در نمایشگاه کتاب تهران و آمادگی جهت برگزاری نمایشگاه کتاب استانی در کل کشور از جمله کرج- گرگان و ساری می باشد.
وی با بیان اینکه صندوق سرمایه گذاری گنجینه آرمان شهر متعلق به بانک شهر صرفا از نظر حروف اسمی دارای تشابه اسمی بوده لیکن هیچگونه ارتباط ظاهری و ماهیتی با موسسه اعتباری آرمان نداشته و در جذب هرچه بیشتر منابع مردمی نیز با راهنمایی و توضیحات مبسوط توسط کلیه همکاران تاکنون بیش از گذشته موفق و توانمند بوده و کماکان متعهدانه کلیه حق و حقوق و سود متعلقه ماهیانه سرمایه گذاران را تضمین و اجرا می نماید.
به گفته وی بانک شهر در سال ۹۵ تنها بانک در مجامع عمومی است که توانست سود شناسایی نماید و با تدبیر به عمل آمده و آمادگی کامل در اواخر تیرماه سال جاری اقدام به برگزاری مجمع عمومی عادی خواهد نمود که قطعا با سود حاصله همراه خواهد بود.
رئیس منطقه ۵ بانک شهربا تاییدکلیه فعالیت ها به منظور تنویر افکار مشتریان تاکید کرد: این بانک شهر عطف به وظایف ذاتی و ماهیتی خود ضمن حمایت از کلیه شهرداری های کلان شهر، شهرداری های سهامدار و شهرداری های غیر سهامدار و زمینه ارتقا وضعیت ناوگان های حمل نقل عمومی، بهبود خدمات عمومی تاکسیرانی ، اتوبوسرانی، استفاده از خدمات مجازی در کلیه نمایشگاههای سال جاری در مناسبت های مختلف پیش رو و اجرای کلیه طرحهای عمرانی، آبادانی و نوسازی در سطح کلیه شهرها و شهرستانهای کشور، با تمام قدرت حافظ حقوق سپرده گذاران و سرمایه گذاران و با نوآوری در خدمت، جدیدترین خدمات بانکی را به منظور بهبود زندگی هموطنان ارایه و اجرایی می نماید.

دیدگاه کاربران