عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو شورای شهر تهران :

وقفه‌های طولانی در برخی از پروژه‌های شهری/ تصمیم گیری برای ادامه پروژه یادگار امام(ره)

کد خبر: 86424
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۱۲ ب.ظ

عضو شورای شهر تهران گفت: در برخی از پروژه‌های شهری شاهد وقفه‌های طولانی مدت هستیم و باید در این شرایط تغییراتی ایجاد شود.

به گزارش نداي مردم، اسماعیل دوستی در سیصد و پنجاهمین جلسه علنی شورای شهر تهران گفت: در برخی از پروژه‌های شهری شاهد وقفه هایی هستیم و باید در این رابطه تصمیم گیری شود.

وی افزود: پروژه شهید شوشتری در شرق تهران و ادامه اتوبان صیاد که قرار بود مطالعات آن انجام شود تاکنون محقق نشده و تصمیم گیری در رابطه با این پروژه‌ها یک الزام است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به کند پیش رفتن پروژه میدان فتح خاطرنشان کرد: در پروژه میدان فتح واقع در ضلع شرقی فرودگاه مهرآباد نیز شاهد کند پیش رفتن فعالیت‌ها هستیم.

دوستی با تاکید بر لزوم تسریع در اتمام پروژه ادامه بزرگراه یادگار امام (ره) اظهارکرد: پروژه ادامه بزرگراه یادگار امام (ره) یکی از پروژه‌های اولویت دار پایتخت است و باید در اتمام آن تسریع شود.

وی با تقدیر از عملکرد نیروهای شهرداری تهران در مراسم ۱۴ خرداد تصریح کرد: در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) شاهد فعالیت مطلوب نیروهای شهرداری تهران بودیم و اقدامات نیرو‌ها بسیار عالی بود.

دیدگاه کاربران