عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر اداره فرهنگی شهرداری منطقه یک :

جشن رمضان در بوستان نیاوران برپا شد

کد خبر: 86448
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۲۰ ب.ظ

در راستای بهینه سازی اوقات فراغت شهروندان و ترویج فرهنگ نشاط مذهبی در ماه مبارک رمضان، جشن بزرگ رمضان همراه با برنامه های متنوع مذهبی، اجتماعی و غرفه های فرهنگی در بوستان نیاوران برپا شد.

به گزارش نداي مردم ، شهرام پاشایی مدیر اداره فرهنگی شهرداری منطقه یک هدف از برپایی این جشن و برنامه های متنوع آن در بوستان نیاوران را ارتقا نشاط شهروندان در پرتو تلطیف روح و ایجاد فضاهای معنوی، تعمیق مفاهیم فرهنگ شهروندی با تاکید بر ارزش های دینی و مذهبی، ایجاد یکپارچگی و انسجام در فعالیت های مناسبتی، دینی و … در بین شهروندان و جوانان و معرفی وآشنا نمودن جوانان و نوجوانان با آموزه های اسلام عنوان کرد.

وی افزود: نمایشگاه فرهنگی فصل نیایش دارای ۱۵ غرفه فرهنگی، ورزشی و تفریحی با هدف توسعه فرهنگ دینی و قرآنی در بین شهروندان از ۱۰ خردادماه سال جاری آغاز شده و تا ۲۲ خرداد ادامه خواهد داشت و همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ در بخش غرفه ها و از ساعت ۲۱ تا ۲۴ پذیرای شهروندان در بخش برنامه های فرهنگی، مذهبی و… است.

پاشایی تصریح کرد: در این جشنواره هرشب صدها نفر از شهروندان منطقه یک و سایر مناطق در گروه های سنی مختلف اعم از کودکان، نوجوانان، جوانان و میانسالان حضور می یابند و برنامه های استیج شامل برنامه های متنوع، شاد و مفرح مانند موسیقی، تواشی، مسابقات و … با محوریت استفاده از ظرفیت محلات ۲۷ گانه این منطقه برگزار می شود.

مدیر اداره فرهنگی شهرداری منطقه یک گفت: هرشب به نفرات برتر شرکت کننده در این برنامه مذکور جوایزی به رسم یاد بود اهدا می شود.

دیدگاه کاربران