عضویت در خبرنامه الکترونیک
قائم مقام شهردار منطقه 17 :

بهره برداری از نخستین مرکز فرآموز در منطقه ۱۷

کد خبر: 86469
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹ ق.ظ

همزمان با نخستین روزهای ماه مبارک رمضان و در آستانه آغاز تعطیلات تابستانی، نخستین مرکز مهارت آموزی کودکان (فرآموز) در منطقه ۱۷ به بهره برداری رسید.

به گزارش نداي مردم ، مهندس رضایی قائم مقام شهردار منطقه در آیین بهره برداری این مرکز گفت: ایجاد مراکز اینچنینی که می تواند برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان برنامه های متنوعی ارائه کند و در ایان تحصیل نیز آموزش های متنوعی را به این عزیزان عرضه دارد، یکی از مهمترین نیازهای این منطقه است که به حول و قوه الهی تامین شد.

قائم مقام شهردار منطقه ارائه خدمات در این مرکز را موجب ارتقای سطح برخورداری شهروندان از امکانات شهری دانست و افزود: با ایجاد این مرکز و مراکز اینچنینی، خصوصا در منطقه ای که کوچکترین و کم برخوردار ترین منطقه تهران است، شهروندان خصوصا خردسالان و نونهالان از امکانات لازم جهت رشد و آموزش صحیح برخوردار می شوند و این موضوع می تواند کمک شایان توجهی به ارتقای سطح برخورداری این شهروندان داشته باشد.

گفتنی ست مرکز فرآموز ابوذر در محله سجاد جنوبی واقع شده و شامل چهار کارگاه آموزشی ست که مهارتهایی همچون هنر و خلاقیت را به کودکان و دانش آموزان می آموزد.

دیدگاه کاربران