عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران :

حق بیمه و هزینه خرید مسکن شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو پرداخت می شود

کد خبر: 86631
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۵۸ ب.ظ

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: طی هفته جاری حق بیمه عمر و حوادث شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو به طور کامل و تا سقف ۴۱۳ میلیون تومان به وارث قانونی آنها پرداخت می شود.

به گزارش نداي مردم ،ناصر امانی افزود: پیش از این ۱۹۰ میلیون تومان از این مبلغ پرداخت شده و مابقی تا سقف مبلغ مذکور طی هفته جاری پرداخت می شود.
وی همچنین از پرداخت مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان هزینه خرید مسکن آتش نشانان شهید توسط شهرداری تهران تا حداکثر تیرماه سال جاری خبر داد و اظهار کرد: این مبلغ بر اساس پیشنهاد شهردار و تصویب شورای اسلامی شهر تهران در اواخر سال گذشته در اعتبارات شهرداری پیش بینی شد.
امانی یادآور شد: اعتبار آن هفته گذشته توسط معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تأمین و در اختیار سازمان آتش نشانی قرار گرفت و انشاءالله تا اواخر هفته جاری به خانواده محترم شهدای آتش نشان پرداخت می شود.
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با اشاره به پرداخت پاداش فداکاری به شهدای آتش نشان پلاسکو خاطرنشان کرد: بر اساس قانون، ۳۰ برابر آخرین حکم حقوقی این شهدا در زمان حیاتشان به عنوان پاداش فداکاری پرداخت شده که متناسب با آخرین دریافتی این عزیزان از حداقل ۷۵۰ میلیون ریال تا حداکثر یک میلیارد و ششصد میلیون ریال متفاوت می باشد.

دیدگاه کاربران