عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر تامین و توزیع سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران :

سوخت کافی در تعطیلات عید فطر فراهم است

کد خبر: 86689
تاریخ انتشار: ۰۴ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۲۱ ق.ظ

مدیر تامین و توزیع سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: با پیش بینی تمهیدهای لازم درباره تامین سوخت در تعطیلات عید فطر، ورود محموله‌های بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس و همچنین ذخیره مناسب بنزین، سوخت‌رسانی مطلوبی در این ایام صورت می گیرد.

به گزارش نداي مردم، «سیدمحمدرضا موسوی خواه» اعلام کرد: اکنون روزانه هفت میلیون لیتر بنزین از پالایشگاه ستاره خلیج فارس وارد چرخه مصرف می شود و سبب شده است ذخیره بنزین هم برای مصرف تعطیلات کل تابستان و هم تعطیلات عید سعید فطر در وضع مناسبی قرار بگیرد.

وی افزود: از سال ۱۳۹۴ تاکنون در همه استان‌های کشور جایگاه‌های سیار تدارک دیده شده است تا در مواقع لزوم از آن استفاده شود.

به گفته وی، پیش از سال ۱۳۹۴ نیز تعدادی جایگاه سیار وجود داشت اما ۲ سال است در همه استان‌ها و مناطق کشور جایگاه‌های سیار تک یا ۲تلمبه تدارک دیده شده است که در مواقع ضروری (قطع برق جایگاه‌های ثابت، ازدحام و مراجعه زیاد، افزایش سفرها و …) این جایگاه‌ها خدمات می‌دهند.

این جایگاه‌ها در محل‌های مناسبی نگهداری می‌شوند تا به محض احتیاج، در عرض چند ساعت مستقر و آماده سوخت‌رسانی شوند.

وی به هموطنان توصیه کرد در روزهای تعطیل پیش از خالی شدن باک بنزین خودرو در جایگاه‌های سر راه سوختگیری کنند تا هم خستگی راه را به در کنند و آمار تصادف ها کم شود و هم سبب شلوغی برخی جایگاه‎های عرضه سوخت در مناطق خاص نشوند.

به گزارش ایرنا، دوشنبه و سه شنبه این هفته به مناسبت عید سعید فطر، تعطیل رسمی است.

دیدگاه کاربران