عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه دو :

نورپردازی و آذین بندی منطقه دو به مناسبت عید سعید فطر

کد خبر: 86727
تاریخ انتشار: ۰۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵ ب.ظ

شهردار منطقه دو از اکران ۵۰۰ مترمربع تبلیغات فرهنگی به مناسبت عیدسعید فطر بر روی بیلبوردها پرتابل در سطح منطقه دو خبر داد.

به گزارش نداي مردم، عزیز اله نظری با اعلام این خبر گفت: طرح‌های فرهنگی متناسب با عید سعید فطر در سطح منطقه اکران شده است و در مجموع ۵۰۰ مترمربع تبلیغات فرهنگی با مناسبت عید فطر بر روی بیلبوردها، پرتابل در سطح منطقه صورت گرفته است.

شهردار منطقه دو در ادامه افزود: علاوه بر این نزدیک به ۲۷ هزار متر نورپردازی و آذین بندی به مناسبت این ایام در سطح شهر در حال انجام است.

نظری با اشاره به آذین بندی در سطح منطقه ۲ به طول ۲۰۰۰۰ متر و اجرای ریسه نوری در معابر سطح منطقه به طول ۷۰۰۰ متر اضافه کرد: علاوه بر این تعویض ۷۰۰ تخته پرچم رنگی از سوی اداره زیباسازی منطقه صورت گرفته است.

شهردار منطقه دو به اقدامات تکمیلی اداره زیباسازی درحذف زوائد شهری و پیرایش معابر اشاره کرد و گفت: پاکسازی و شستشوی جداره‌های خارجی مساجد سطح منطقه، پوشش تابلوهای فرهنگی منطقه با استفاده از پیام‌ها و مضامین مربوط به عید سعید فطر و جمع آوری طرح‌های قدیمی از سطح منطقه از جمله اقدامات این اداره در سطح منطقه است.

دیدگاه کاربران