عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات :

سیلی خوردن تروریست های داعش بهترین عیدی برای ملت ایران بود

کد خبر: 86773
تاریخ انتشار: ۰۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۵۱ ب.ظ

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: عملیات موشکی ایران علیه تروریست ها تکفیری داعش و سیلی خوردن آنها بهترین عیدی برای ملت ایران بود.

به گزارش نداي مردم ،حسن پلارک با بیان اینکه عملیات موشکی ایران با توجه به شرایط موجود و منطقه امری ضروری و اجتناب ناپذیر بود، افزود: یکی از دلایل این امر پاسخ به تهدیدات معاندین نظام مقدس جمهوری اسلامی علیه کشورمان بود که در کمترین زمان ممکن تهدیدات آنها نیز عملی شد.

وی اظهار داشت: موشک باران تروریست های داعش پیام دندان شکنی لازم و ضروری بود زیرا این عملیات نه تنها خسارت جبران ناپذیری بر تجهیزات و ادوات نظامی تروریست ها وارد آورد بلکه حاوی یک پیام جهانی برای معاندین نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز بود.

وی با بیان اینکه استفاده از موشک های میان برد نه دور برد پاسخ محکمی نیز به دنیای استکبار به خصوص آمریکایی ها و نیز ایادی آنها در منطقه بود، افزود:

این عملیات نه تنها پاسخی دندان شکن به تروریست های داعش بود بلکه پاسخی به فشار ها و ارایه پیام های تهدید آمیز دشمنان نیز بود.

پلارک با تاکید بر اینکه در گذشته نیز دنیای استکبار نیز شاهد چنین پاسخ های دندان شکنی بوده اما درس نگرفته گفت: در جنگ ۳۳ روزه که سید حسن نصرالله در حال سخنرانی خبر از سیلی خوردن صهیونیست ها داد که دنیا دید دقایقی بعد از سخنرانی موشک ۳۰۸۰۲ حزب الله چگونه ناو صهیونیست ها را هدف قرار داده و غرق کردند اما درس نگرفتند.

وی تصیح کرد: نکته دوم نیز این مهم بود که هنوز سخنرانی حضرت آقا در پاسخ به دنیای استکبار و تروریست های تکفیری داعش تمام نشده بود که دنیا شاهد سیلی خوردن دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و تروریست های تکفیری داعش شد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات تاکید کرد: دنیا باید بداند که انسانهای خدایی و الهی آن چه را که اراده می کنند خداوند نیز از آنان حمایت می کند و اراده آنان را اجرایی خواهد کرد زیرا اراده آنها شک ناپذیر است.

او افزود: تروریست های تکفیری داعش آینده روشنی مبنی بر حذف کامل در منطقه دارند زیرا در عراق و سوریه در حال کشیدن نفس های آخر خود هستند.

وی با بیان اینکه در حمله موشکی ایران قطعا پایگاه اصلی آنان مورد هدف قرار گرفت و شکی بر آن نیست، گفت: دشمنان هر روز به دنبال ایجاد یک ترفند جدید هستند زیرا تا پیش از این القاعده، بن لادن و هم اکنون نیز که داعش را ایجاد کردند، البته با این تفاوت نیز که پیدایش داعش به ضرر آنها تمام شده است.

وی تاکید کرد: توطئه ها ادامه دارد اما بصیرت و روشنایی مومنان می طلبد که همیشه باید به حفظ آمادگی و در یک صف واحد مقابل خبیثان ایستادگی کنند.

پلارک با بیان اینکه به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی توصیه می کنم به دنبال مطالعه مکتب و دین اسلام باشند ، افزود:‌ مکتب الهی کشورمان مکتبی تسلیم پذیر نیست و اگر امروز اراده ای شده و تکلیفی بر گردن رهبران و امامان هر زمان گذاشته شده از این تکلیف کوتاه نمی آیند.

وی اظهار داشت: دشمنان نظام بهتر است بدانند که باید دست از لجاجت با ملت ایران بر دارند زیرا را طی گذشت این ۳۸ سال شاهد بوده و دیده اند که پیروز نهایی ملت ایران است و شکست خورده آنان خواهند بود.

وی گفت:‌ دشمنان این نظام مقدس باید از گذشته و شکست هایی که خورده اند درس عبرت بگیرند زیرا همین تاریخ معاصر انقلاب اسلامی بهترین سند برای اثبات این مهم است .

دیدگاه کاربران