عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه سه کرج:

چهار قطب تفکیک زباله و ضایعات در فردیس مشخص شد

کد خبر: 86845
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۲:۳۶ ب.ظ

معاونت خدمات شهری،شهرداری منطقه سه کرج گفت: چهار قطب تفکیک زباله و ضایعات در فردیس مشخص شده است و سایر مناطق غیر مجاز به شمار می آیند و جمع آوری خواهد شد.

به گزارش نداي مردم ،ناصر حاج‌ محمدی اظهار داشت: نشست کارگروه مدیریت پسماند در فردیس به منظور ساماندهی مراکز تفکیک زباله و ضایعات سطح شهرستان برگزار شد.

وی تصریح کرد: طی این نشست مصوب شد، هریک از مناطق سه و ۱۰ شهرداری کرج، ۲ نقطه برای جمع آوری ضایعات داشته باشند که با این دستور ۲ نقطه فعال مدیریت پسماند در فردیس فعال خواهد شد.

معاونت خدمات شهری منطقه ۳ تصریح کرد: انجام ساماندهی پسماند با مدیریت سازمان پسماند شهرداری کرج انجام خواهد شد و برای شروع فعالیت، رایزنی های لازم انجام شده است.

به گفته حاج محمدی معرفی پیمانکار در دستور کار سازمان مدیریت پسماند کرج قرار گرفت و ۱۰ روز دیگر پیمانکار مربوطه معرفی خواهد شد.

وی در رابطه با دو منطقه تفکیک زباله در منطقه ۳ کرج، گفت: یکی از مناطق مذکور، سکوی موقت زباله واقع در ضلع جنوبی نیروگاه قائم و دیگری واقع در جاده خوشنام مربوط به اداره بهزیستی است.

این مسئول در رابطه با دو نقطه مربوط به شهرداری منطقه ۱۰ بیان داشت: با توجه به گفته های نماینده شهرداری منطقه ۱۰ به نظر می رسد یکی از نقطه های این منطقه در نزدیکی شهرک بهارستان واقع شده و دیگری در منطقه اسکویی است.

حاج محمدی در ادامه افزود: این مناطق به تأیید اداره محیط زیست شهرستان رسیده است چرا که به دور از منطقه شهر قرار دارند و آلایندگی و مزاحمت کمتری را برای شهروندان ایجاد می کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از معرفی پیمانکار، تفکیک پسماند تنها در چهار نقطه شهرستان انجام خواهد شد و نیروی انتظامی موظف است در راستای جمع آوری سایر مناطق اقدام کند.

دیدگاه کاربران