عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهر شهرداری کرج :

سرپرست اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج منصوب شد

کد خبر: 86891
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶ ب.ظ

با صدور حکمی از سوی شهردار کرج حشمت اله عزیزی، بعنوان سرپرست اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری این کلانشهر منصوب شد.

به گزارش نداي مردم ، جلسه تودیع و معارفه سرپرست اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج با حضور معاون خدمات شهر این دستگاه برگزار شد.
در این جلسه، با حکم شهردار کلانشهر کرج، حشمت اله عزیزی بعنوان سرپرست اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری منصوب شد.
معاون خدمات شهر شهرداری کرج در این مراسم تودیع و معارفه، طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر پیشین این حوزه مرتضی جلالیان، حضور عزیزی را به عنوان سرپرست اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری تبریک گفت و برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.
حسن مدیر روستا با اشاره به شرایط کلی اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج اظهار داشت: تا به امروز این اداره کل شاهد فعالیت های چشمگیری در زمینه رفع تخلفات شهری به اجرا رسانده است و توانسته بسیاری از معضلات موجود را به حداقل ممکن برساند.
این مسئول اضافه کرد: با انجام طرح های مقابله با تخلفات شهری از جمله ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع سد معبر، ایران کوچک امروز نسبت به گذشته در شرایط بسیار مطلوب تری قرار گرفته است که در حصول این موفقیت همکاری سایر ارگان های ذیربط شهری و استانی نیز دخیل بوده است.

دیدگاه کاربران