عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 22:

بهره برداری از دو جایگاه عرضه فراورده‌های نفتی تک پمپ در منطقه ۲۲

کد خبر: 86895
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰ ب.ظ

با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی اداره ساماندهی منطقه ۲۲ کار ساخت و بهره برداری از دو جایگاه تک پمپ منطقه ۲۲ واقع در استادیوم آزادی و آبشار به پایان رسید و در حال حاضر این جایگاه‌ها در حال خدمات دهی به شهروندان هستند.

به گزارش نداي مردم، مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: طی هماهنگی های به عمل آمده تعداد۴ قطعه زمین به منظور ساخت جایگاه‌های پمپ بنزین به یکی از شرکت های تولید فراورده نفتی تحویل داده شد و تا به امروز کار ساخت و ساز و بهره برداری از ۲ جایگاه در آبشار تهران و استادیوم آزادی هرکدام با دو نازل به پایان رسید و دو جایگاه دیگر نیز در دست احداث است. هریک از این جایگاه‌ها دارای متراژی در حدود ۳۰۰ تا۴۰۰ مترمربع هستند. ضمن اینکه نیاز هر یک از آنها با ۲۰۰ مترمربع نیز مرتفع می‌شود.

وی افزود: همچنین اقدامات لازم در خصوص تحویل دو قطعه زمین دیگر نیز واقع در بلوار کوهک و بلوار دستواره جهت احداث جایگاه‌های جدید تک پمپ انجام شده است.

شهردار منطقه ۲۲ اضافه کرد: با توجه به اینکه این جایگاه ها در مکان‌های کم ترافیک منطقه واقع شده و عرضه سوخت با کیفیت بالا و با استفاده از متدهای روز دنیا به نسبت سایر پمپ‌های بنزین منطقه در آنها عرضه می شود، با استقبال مردم مواجه شده است و با توجه به نظر کارشناسان شرکت میزان فروش این جایگاه‌ها به صورت روزانه در حدود ۱۰ هزار لیتر است و در این جایگاه‌ها روزانه در حدود ۱۷ هزار لیتر فروخته می شود.

ساخت این جایگاه‌ها در مکان‌های مختلف سطح منطقه نقش موثری در کاهش بار ترافیکی و کاهش آلاینده‌های هوا و بحث‌های روز محیط زیستی در منطقه شده است.

دیدگاه کاربران