عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۲ :

برپایی پایگاه‌های تابستانی در سرای محلات و مدارس منتخب منطقه ۲۲

کد خبر: 87027
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۲:۴۸ ب.ظ

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۲ از برپایی پایگاه‌های تابستانی در مدارس و سراهای محلات منتخب سطح منطقه به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با شعار “آسمان آبی – زمین پاک” خبر داد.

به گزارش ندای مردم، فروتن معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با تشریح ویژه برنامه های طرح پایگاه‌های تابستانی ۹۶ منطقه اظهار کرد: اداره آموزش‌های شهروندی با همکاری و مشارکت سرای محلات و مدارس منتخب معرفی شده از سوی آموزش و پرورش منطقه ۵ نسبت به برپایی پایگاه تابستانی اوقات فراغت در مدارس اقدام کرد. در این خصوص جلسات متعدد با حضور مسئولین خانه‌های آموزش و کانون‌های کودک سرای محلات برگزار شد. در این پایگاه‌ها برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی با اولویت طرح «آسمان آبی، زمین پاک» ویژه کودکان و نوجوانان اجرا می شوند.

وی در ادامه اظهار کرد: درکمپین «آسمان آبی، زمین پاک»، فعالیت هایی با محوریت خط سفید و ساماندهی پسماند تعریف شده که باید تمام ظرفیت های ادارات مختلف فرهنگی، ورزشی و … برای تبلیغ و نهادینه سازی این طرح در بین شهروندان به کار گرفته شود. این برنامه‌ها با رویکرد ارتقاء و تقویت ارتباط مساجد، مدارس و محلات (خانواده) و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در مدارس منتخب در ۶ مدرسه از ابتدای تیر تا اواخر شهریور ماه اجرا می‌شود.

دیدگاه کاربران