عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه سیستم‌های صندوق بازنشستگی کشوری :

شناسنامه جدید احراز هویت بازنشستگان خارج از کشور فعال شد

کد خبر: 87043
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۸:۳۹ ق.ظ

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه سیستم‌های صندوق بازنشستگی کشوری گفت: به منظور تکریم هرچه بیشتر بازنشستگان خارج از کشور و سرعت بخشیدن به احراز هویت آنان، شناسه (ID) جدید با عنوان cspf2 در پیام رسان Skype فعال شد.

به گزارش ندای مردم، بهروز انتظاری افزود: پیش از این بازنشستگان خارج از کشور تنها از طریق شناسه (ID) همیشگی یعنی cspfir قادر به برقراری ارتباط و انجام امور مربوط به احراز هویت خود بودند.

وی گفت: صندوق بازنشستگی به علت حضور ایرانیان مشترک صندوق در تمامی نقاط جهان با ترافیک، زمان بر بودن انجام وظیفه و ارائه خدمت احراز هویت بازنشستگان مواجه بود و از این رو در صدد برآمد با راه اندازی شناسه جدید، باعث کاهش ترافیک و افزایش رضایتمندی مشترکان خارج از کشور صندوق شود.

انتظاری تاکید کرد: در حال حاضر هر دوشناسه cspfir و cspf2 در پیام رسان Skype فعال است و همانند روال گذشته، مشترکان این صندوق می‌توانند از طریق ارتباط تصویری درپیام رسان Skype احراز هویت شوند و پس از هماهنگی با نماینده خود در داخل کشور، حقوق را دریافت کنند.

این مقام مسئول درباره نحوه ثبت نام مشترکان صندوق، خاطرنشان کرد: مشترکان صندوق می توانند با مراجعه به سایت صندوق به نشانی cspf.ir و انتخاب گزینه «بازنشستگان خارج از کشور» اطلاعات تکمیلی را در این خصوص تکمیل کنند.

دیدگاه کاربران