عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ :

جشنواره ورزشی “محله قهرمان” در جنوب تهران کلید خورد

کد خبر: 87064
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲ ق.ظ

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ از آغاز مجموعه مسابقات ورزشی «محله قهرمان» در راستای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان و شناسایی استعدادهای ورزشی محلات خبر داد.

به گزارش ندای مردم ، حجت الاسلام عبدالحسین مسلمی با بیان این مطلب گفت: طرح “محله قهرمان” در قالب مجموعه مسابقات ورزشی محله های ۲۰ گانه از سوی مدیریت شهری منطقه ۲۰ آغاز شده است و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

مسلمی مهمترین هدف از اجرای این طرح را غنی سازی اوقات فراغت شهروندان به ویژه نوجوانان و جوانان برشمرد و افزود: این مسابقات به صورت انفرادی و تیمی در رشته‌های مختلف ورزشی همچون فوتبال دستی، لی لی، ایروبیک، طناب کشی، داژبال، بولینگ، طناب زنی، مچ اندازی، فریزبی، شطرنج و بهکاپ اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ترغیب هرچه بیشتر شهروندان به ورزش های بومی و محلی از دیگر پیامدهای این طرح است، گفت: با برگزاری این طرح، استعدادهای ورزشی محله‌ها نیز شناسایی می شوند و زمینه معرفی افرد مستعد برای قهرمان پروری به خوبی فراهم است.

معاون شهردار منطقه ۲۰ یادآور شد: شهروندان علاقه مند برای مشارکت و بهره مندی از این طرح تفریحی، فرهنگی می توانند به سراهای محله محل زندگی خود مراجعه کنند.

دیدگاه کاربران