عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور :

جولان تاکسی های فرسوده در کشور

کد خبر: 87074
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹ ق.ظ

مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: تا پایان سال جاری قرار است به وسیله نوسازی تاکسی های فرسوده تعداد این تاکسی‌ها را از ۱۸۷ به ۱۳۵ هزار دستگاه برسانیم.

به گزارش ندای مردم ، امیر جعفرپور مدیر کل دفتر حمل‌ و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اظهارداشت: در کل کشور حدود ۱۸۷ هزار تاکسی فرسوده داریم که در این راستا تلاش می‌کنیم تا تعداد تاکسی های فرسوده را کاهش دهیم.

وی افزود: تا پایان سال جاری قرار است به وسیله نوسازی تاکسی های فرسوده تعداد این تاکسی‌ها را از ۱۸۷ به ۱۳۵ هزار دستگاه برسانیم.

مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر ۶ هزار دستگاه تاکسی فرسوده در کشور نوسازی شده است، گفت: روند نوسازی و تحویل خودروها با وقفه‌ای مواجه بود که در اردیبهشت ماه امسال این نوسازی با توجه به تحویل تاکسی‌های فرسوده انجام شد اما در ادامه این پروسه متوقف شده است.

جعفرپور در پایان عنوان کرد: حدود نیمی از تاکسی های فرسوده‌ای که نوسازی شدند تاکسی پیکان بودند که با منع تردد آنها تعداد این تاکسی‌ها به شدت کاهش یافته است.

دیدگاه کاربران