عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس شورای شهر تهران:

پیش‌بینی برای دسترسی شهروندان به مجموعه فرهنگی تپه‌های عباس‌آباد

کد خبر: 87096
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۳:۲۸ ب.ظ

رئیس شورای شهر تهران گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی مدیریت شهری به زودی شرایط دسترسی شهروندان به مجموعه‌های فرهنگی تپه‌های عباس‌آباد فراهم خواهد شد.

به گزارش ندای مردم ، مهدی چمران در پایان سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اعلام کرد: جلسه امروز به مناسبت افتتاح باغ کتاب در این محل برگزار شد.

وی تصریح کرد: باغ کتاب یک مجموعه فرهنگی فاخر محسوب می‌شود و برنامه‌های متعددی در این مجموعه پیش بینی شده است.

چمران با بیان اینکه مجموعه باغ کتاب یک مجموعه بی نظیر در خاورمیانه محسوب می‌شود، گفت: نظیر این مجموعه را در کشورهای اروپایی می‌توان جست که البته آن مجموعه‌ها نیز با این وسعت و تنوع نیستند.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: قطعاً باغ کتاب کمک شایانی به افزایش سرانه مطالعه و کتاب خوانی خواهد داشت و انشاالله مردم به بهترین وجه از این مجموعه استفاده کنند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به دسترسی شهروندان به این مجموعه و همچنین سایر مجموعه‌های تپه‌های عباس‌آباد گفت: تمهیدات لازم برای این موضوع پیش بینی شده است و مشکلی در این بخش وجود ندارد.

وی در پایان از برنامه‌ریزی مجموعه مدیریت شهری برای فضای سبز و دریاچه مجاور باغ کتاب اشاره کرد و گفت: در این زمینه تمهیداتی برای این مجموعه اندیشیده شده است.

دیدگاه کاربران