عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه دو :

آموزش چهره به چهره بازیافت در منطقه ۲

کد خبر: 87104
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱ ق.ظ

شهردار منطقه دو از ارائه آموزش چهره به چهره بازیافت به بیش از شانزده هزار شهروند منطقه دو در راستای طرح تفکیک از مبدأ خبر داد.

به گزارش ندای مردم، عزیز اله نظری با اعلام این خبر گفت: در راستای تحقق طرح ترویج فرهنگ تفکیک از مبدأ بیش از ۴۰۰۰ خانوار در محلات منطقه دو تحت آموزش چهره به چهره بازیافت قرار گرفته و با اهمیت تفکیک زباله در مبدا آشنا شدند.

شهردار منطقه دو در ادامه گفت: آموزشگران مدیریت پسماند منطقه دو با هدف فرهنگسازی تفکیک زباله در مبدا و مدیریت پسماند با حضور در واحدهای تجاری و اصناف به تشریح اهداف این طرح پرداخته و طی برنامه ریزی‌های انجام شده آموزش به واحد تجاری در دستور کار قرار دارد.

نظری شهردار منطقه دو تصریح کرد: غرفه‌های اطلاع رسانی در بوستان‌ها و دیگر مراکز منطقه برپاست و آموزش‌های بازیافت به شهروندان ارائه می‌شود تا ترویج فرهنگ تفکیک از مبدأ بیش از پیش در زندگی روزمره شهروندان نهادینه شود.

وی یادآور شد: اجرای برنامه هنری و نمایشی با محوریت پسماند در مدارس و بوستان‌ها، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در مساجد و مدارس و توزیع مخازن پسماند خشک بنابر درخواست مراکز اداری از دیگر فعالیت های این منطقه است

دیدگاه کاربران