عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران :

اختصاص سوله مدیریت بحران برای ساخت خندوانه

کد خبر: 87158
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵ ق.ظ

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیریت بحران کاربری سوله های اختصاصی را تغییر داده است.

به گزارش ندای مردم ،رحمت‌الله حافظی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در سیصد و پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که امروز (سه‌شنبه) برگزار شد، در نطق پیش از دستور در رابطه با وضعیت سوله‌های مدیریت بحران اظهار داشت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران که در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ به شهرداری تهران ابلاغ شده است، پایگاه‌های بحران صرفا باید در اختیار سازمان مدیریت و پیشگیری بحران قرار گیرد.

وی افزود: در حال حاضر تعدادی از سوله‌های مدیریت بحران در اشغال حوزه‌هایی با کاربری دیگری است که درخواست شد تا شهرداری در مورد این جابجایی‌ها توضیح دهد و در این رابطه توضیحاتی ارایه شده است.

حافظی گفت:‌ در توضیحاتی که از سوی شهرداری ارایه شده گفته می شود که سایر سوله‌های بحران، تحویل سازمان مدیریت بحران شده است. اما در عمل دیده می شود که در منطقه ۲ سوله پایگاه کهک در اختیار مرکز ژئوتکنیک و همچنین در مناطق ۲۲، ۱۳، ۲ و ۴ سوله‌های مدیریت بحران به بخش‌های دیگری واگذار شده و تغییر کاربری داده اند.

وی گفت: در واگذاری سوله های یاد شده می توان به واگذاری سوله مدیریت بحران منطقه ۲ به برنامه خندوانه و واگذاری سوله مدیریت بحران منطقه ۱۳ به تجهیزات صدا و سیما اشاره کرد.

دیدگاه کاربران