عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو :

پیرایش شهری خیابان ها و معابر منطقه دو

کد خبر: 87208
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۲:۲۴ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از پیرایش شهری با هدف زیبا سازی خیابان‌ها و معابر منطقه ۲ خبر داد.

به گزارش ندای مردم، علیرضا جعفری با اعلام این خبر گفت: در راستای زیباسازی خیابان‌ها و معابر منطقه دو عملیات اجرایی پیرایش شهری در سطح محدوده منطقه دو در دستور کار قرار دارد و درحال اجراست.

جعفری در ارتباط با اهداف اجرای این طرح گفت: با توجه به اهمیت مسیرهای پرتردد منطقه دو احیای نما و منظر آن ضرورت دارد و در همین راستا پیرایش خیابان سرو و آذین بندی پل بزرگراه شیخ فضل الله نوری از سوی اداره زیباسازی این منطقه انجام شده و طی آن حذف زوائد فیزیکی و بصری و حذف تابلوهای تبلیغاتی غیر مجاز انجام می‌شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه در ادامه از شستشو، بازبینی و رفع معایب پل‌های عابر پیاده مکانیزه سطح منطقه خبر داد و افزود: به منظور افزایش امنیت و آرامش برای شهروندان، پلهای عابر پیاده مکانیزه موجود در سطح منطقه بازبینی و رفع عیب شده است و که شستشوی پل‌های مکانیزه در دستور کار اداره زیباسازی منطقه قرار گرفته و در حال اجرا است.

وی با اشاره به عملکرد مطلوب زیباسازی در ماههای اخیر و تقدیر از اداره زیباسازی منطقه افزود: رنگ آمیزی و پوشاننده به طول ۴۰هزار متر مربع و رفع خاموشی ۷۵۰ عدد چراغ‌های سرپرچمی، رفع خاموشی چراغ باتومی‌ها به تعداد ۹هزار و ۷۵۰عدد و رفع خاموشی پروژکتورهای پلهای سواره رو به تعداد ۷هزار ۸۵۰ عدد در سطح منطقه در این راستا به انجام رسیده است.

جعفری تصریح کرد: در سال جاری نیز رنگ آمیزی جداول، نرده، مبلمان شهری به طول ۲۵۰ هزار مترمربع صورت گرفته است تا از این طریق موجبات نشاط و آسایش شهروندان را فراهم کنیم.

 

دیدگاه کاربران