عضویت در خبرنامه الکترونیک
: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ :

مشکلات ترافیکی محلات شمال شرق تهران رفع می‌شود

کد خبر: 87236
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۸:۵۶ ق.ظ

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ گفت: با آغاز طرح جهادی افزایش ایمنی تردد در معابر، علائم ترافیکی در ۶۵ محور محلات مهران و کاظم آباد ترمیم ، بهسازی و مناسب سازی شد.

به گزارش ندای مردم ،مهدی اناری با بیان این مطلب گفت: طرح جهادی سال ۹۶ منطقه ۴ با مشارکت واحد های نواحی ۹ گانه و با هدف شناسایی معضلات و رفع مشکلات ترافیکی با مشارکت شورایاران در دستور کار قرار گرفت و در نخستین محله، معابر محلات مهران و کاظم آباد مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: از جمله این اقدامات ترافیکی در این محلات نصب استوانه به منظور جلوگیری از تصادف با جناقی‌های و نصب تابلو هشدار به رانندگان علی الخصوص در شب هنگام جهت تعیین مسیر و جلوگیری از برخورد با تجهیزات ترافیکی موجود در بزرگراه‌های محلات مهران و کاظم آباد بود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه با اشاره به اینکه آگاهی شهروندان از وضعیت عملکردی معابر علی الخصوص تغییر جهات از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: تابلوهای ترافیکی، هشدار دهنده در ۶۵ محور ناحیه نصب شد و پس از نصب توسط راهور منطقه اعمال قانون می شود.

وی افزود: همچنین به منظور سهولت در تردد شهروندان المانهای ترافیکی، تابلو کنترل سرعت به همراه محدودیت سرعت در بزرگراه‌های ناحیه یک، اصلاح زاویه دید تابلوی اسامی، هرس درختان جهت اصلاح زاویه دید تابلوها در خیابان های اصلی و فرعی نظیر رحیمی، بنی هاشم، شهید عراقی و … در دستور کار قرار گرفت.

اناری در پایان گفت: بازدید شناسایی نقاط دارای گره ترافیکی و پرحادثه در خیابان استاد حسن بنا تا سه راه پیاله، مرمت و بازبینی عملکرد چراغ‌های راهنمایی در تقاطع خیابان عراقی با خیابان خواجه عبداله انصاری و نگهداشت سرپناه‌های ایستگاه های حمل و نقل عمومی در ناحیه یک مورد بررسی و اجرا قرار گرفت

دیدگاه کاربران