عضویت در خبرنامه الکترونیک
قائم مقام شهرداری منطقه ۶ :

ساماندهی خیابان ولیعصر در منطقه ۶

کد خبر: 87269
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲:۰۴ ب.ظ

قائم مقام شهرداری منطقه ۶ از طرح ساماندهی خیابان ولیعصر (عج) در سطح منطقه خبر داد و گفت: بر این اساس درختان خیابان ولیعصر بازپیرایی شده و به مشاغلی که موجب سد معبر در خیابان می شوند اخطار داده می شود تا حریم پیاده رو را حفظ کنند.

به گزارش ندای مردم ، حبیب الله غفوری اشاره کرد: خیابان ولیعصر یکی از خیابان‌های قدیمی تهران بوده و حفظ و نگهداشت فضای سبز این خیابان و همچنین حفظ زیبایی و نمای بصری آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

او همچنین از ساماندهی وضعیت کانال های آب و فاضلاب این خیابان خبر داد و گفت: تمامی تمهیدات به منظور نگهداشت هرچه بهتر خیابان ولیعصر در فصل تابستان دیده شده است.

قائم مقام شهرداری منطقه ۶ با اشاره به اینکه تمام پایه چراغ های خیابان ولیعصر به صورت مستمر بررسی می شوند ادامه داد: روشنایی خیابان ولیعصر در رفاه هرچه بیشتر شهروندان تاثیرگذار است.

غفوری با اشاره به نورپردازی های خاص صورت گرفته در خیابان ولیعصر برای مناسبت‌های مختلف اشاره کرد و گفت: این نورپردازی‌ها یکی از جاذبه های شبانه خیابان ولیعصر است.

غفوری همچنین با اشاره به وضعیت پارک ساعی در جوار خیابان ولیعصر گفت: درختان این پارک نیز به صورت دائم رصد شده و ویژه برنامه‌های خاص فرهنگی ورزشی برای فصل تابستان نوجوانان و جوانان در این پارک در نظر گرفته شده است.

او با اشاره به فعالیت سرای محله ساعی نیز گفت: خانواده ها می توانند با مراجعه به این سرای محله از کلاس های آموزشی و برنامه‌های متنوع فرهنگی آن بهره ببرند.

دیدگاه کاربران