عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران :

بازدید معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از منطقه ۲۲

کد خبر: 87271
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲:۰۷ ب.ظ

یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با حضور در منطقه ۲۲ به همراه علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی، مختاری مدیرعامل سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران و مولایی شهردار و معاونین منطقه ۲۲ از سطح منطقه بازدید و از تلاش‌های شهرداری منطقه ۲۲ در خصوص کاشت،نگهداشت و احیاء فضای سبز منطقه اعلام رضایت کرد.

به گزارش ندای مردم، یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در بازدید چند ساعته خود در منطقه ۲۲ از بوستان در حال احداث شهدای مرزبانی، بوستان یک هکتاری آزاد شهر و فضای سبز منطقه بازدید و از اقدامات صورت گرفته در خصوص نگهداشت و احیا فضای سبز اعلام رضایت کرد.

در این بازدید یزدانی در خصوص برنامه کاری آینده در زمینه فضای سبز در جهت گسترش فضای سبز منطقه ۲۲ دستورانی به مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران داد و مهندس مختاری در این خصوص قول مساعدت داد. همچنین علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی در ارتباط با نصب المان‌های شهری و کمبود‌های مطرح شده از سوی شهردار منطقه قول مساعدت و همراهی داد. در ادامه مولایی شهردار منطقه از معاون خدمات شهری و سازمان بوستان‌ها و جنگل‌های استان تهران در خصوص همکاری های انجام شده در خصوص بازپیرایی و کاشت درختان بوستان جنگلی چیتگر تقدیر و تشکر کرد.

در این بازدید مولایی شهردار منطقه با بیان اینکه توجه به گسترش و توسعه فضای سبز یکی از مهمترین اولویت‌های خدمات شهری منطقه به شمار می رود، گفت با توجه به افزایش روز افزون جمعیت در منطقه ۲۲ و آلودگی شهر تهران توسعه فضای سبز و کاشت درختان در بوستان ها و معابر سطح منطقه اهمیت ویژه‌ای دارد و اگر منصفانه نگاه کنیم شهرداری منطقه در خصوص توجه به فضای بصری شهر و افزایش سرانه فضای سبز تا به امروز در وضعیت قابل قبولی بوده است. بحث نگهداری و رسیدگی درختان مهمترین بحث به صورت خاص در برنامه کاری قرار دارد و از آنجایی که ۴۶ درصد از وسعت منطقه ۲۲ فضای سبز تشکیل می دهد، سرانه فضای سبز برای هر نفر در این منطقه ۱۷۰مترمربع که این میزان ۶ برابر استاندارد جهانی است که با اقدامات صورت گرفته این رقم در حال افزایش است

دیدگاه کاربران