عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر اداره بانوان شهرداری منطقه یک :

تجلیل از بانوان محجبه ی شمال تهران

کد خبر: 87296
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱ ق.ظ

به منظور ارتقا سطح بینش دینی دختران و بانوان و تبیین، ترویج وگسترش فرهنگ عفاف وحجاب ، بانوان محجبه شمال تهران تجلیل شدند.

به گزارش ندای مردم، سودابه هاشم نژاد مدیر اداره بانوان شهرداری این منطقه با بیان خبر فوق اظهار داشت: ترویج عفاف و حجاب به منظور سالم سازی جامعه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و افزایش سطح آگاهی بانوان نسبت به نقش موثر عفاف و حجاب در تحکیم بنیان خانواده از اهداف و برنامه های کلان اداره امور بانوان است بر همین اساس بانوان محجبه، فعال و عضو کانون های تسنیم محلات معرفی و از آنها تجلیل شد.

وی گفت: براساس نام گذاری روزهای هفته عفاف و حجاب که از ۱۷ تیرماه آغاز و تا ۲۳ تیرماه ادامه داشت بیش از ۷۰ برنامه فرهنگی، اجتماعی با همکاری خانه های خانواده و سبک زندگی محلات ۲۷ گانه، پایگاه های بسیج سطح منطقه و … در شمال تهران برگزار شد.

هاشم نژاد افزود: این برنامه ها شامل همایش، کارگاه، اردو، مسابقه کتابخوانی، تجلیل از بانوان محجبه، برپایی نمایشگاه، پخش فیلم، بازدید از نمایشگاه حجاب و عفاف بوستان بهشت مادران، برپایی غرفه حجاب همراه با مشاوره فردی مذهبی در آستان مقدس امامزاده صالح(ع)، هماهنگی با بانوان مبلغ جهت سخنرانی و تبلیغ و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در بین بانوان و دختران، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز به برندگان مسابقه و … بوده است.

 

دیدگاه کاربران