عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس اورژانس تهران :

مهاجم متروی شهر ری کشته شد/ زخمی‌ها به بیمارستان منتقل شدند

کد خبر: 87322
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۳۶ ب.ظ

قمه کشی در مترو تهران یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت.

به گزارش  ندای مردم ، حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز حضور یک مرد ۴۰ ساله در متروی شهرری که اقدام به تهدید مردم کرده بود باعث رعب و وحشت میان مسافران و حاضران در این ایستگاه شد.

پس از وقوع حادثه در مترو شهر ری و مجروح شدن چند شهروند از سوی فردی با قمه، ماموران پلیس پس از شلیک به عامل این حادثه، او را مجروح و دستگیر کردند.
گفتنی است، در حال حاضر تیم‌های بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی در محل حاضر و تحقیقات خود را آغاز کرده اند.
عامل این حادثه که به شدت مجروح شده بود در مسیر انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.
به نظر می رسد علت این واقعه درگیری لفظی بین یکی از شهروندان که در کسوت روحانیت بودند با فردی که گویا موضوع امر به معروف قرار گرفته بود، درگیری بوجود آمد

فرد ضارب در ادامه با چاقو به روحانی حمله می کند و در درگیری و مقاومت ضارب، پلیس وارد می شود و با تیراندازی پلیس موضوع خاتمه می یابد و ضارب نیز فوت می کند

یکی از شهروندان نیز که برای دفاع از روحانی وارد صحنه شده بود از ناحیه دست آسیب می بیند که هم اکنون در بیمارستان بستری است.

همچنین پیرحسین کولیوند رییس اورژانس تهران گفت: حادثه تیراندازی در مترو شهری ری ساعت ۱۰ و ۴۴ دقیقه صبح امروز به نیرو‌های اورژانس کشور اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیرو‌های اورژانس در محل حادثه حاضر و امدادرسانی‌های خود را آغاز کردند.

سرپرست اورژانس کشور با اشاره به انتقال۲ مصدوم به بیمارستان اظهارکرد: در این حادثه دو تن از افراد که مصدوم شده بودند از سوی نیرو‌های اورژانس به بیمارستان منتقل شدند و ضارب نیز در مسیر جان خود را از دست داد.

کولیوند خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرایط در مترو تهران به حالت عادی بازگشته و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

دیدگاه کاربران