عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر موزه طبیعت و حیات وحش ایران – دارآباد :

حفظ محیط زیست به کودکان آموزش داده می‌شود

کد خبر: 87342
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۲:۳۸ ب.ظ

موزه طبیعت و حیات وحش ایران – دارآباد – در راستای فرهنگ سازی و ارتقای سطح دانش زیست محیطی در سطح جامعه و ایجاد ارتباط صحیح میان انسان و طبیعت دوره‌های آموزشی زیست محیطی را برگزار می‌کند.

به گزارش ندای مردم، دکتر مجید نوائیان مدیر موزه طبیعت و حیات وحش ایران – دارآباد – با اعلام این خبر اظهار داشت: بخش آموزش موزه دارآباد همچون سال‌های گذشته با شروع فصل تابستان اقدام به ثبت نام دوره‌های آموزشی زیست محیطی در دو گروه سنی کودکان و بزرگسالان نموده است.

نوائیان افزود: این کارگاه‌های آموزشی موجب آشنایی هرچه بیشتر عموم با حیات وحش و اهمیت آنها در حیات انسان و به تبع آن حفاظت و حراست از حیوانات و محیط زیست می‌شود.

وی تصریح کرد: این دوره‌ها در بخش کودکان شامل دوره آشنایی با پرندگان و پستانداران، دنیای زیر آب، طراحی و نفاشی در طبیعت، کارگاه خلاقیت و کارگاه لمس حیوانات است و در بخش بزرگسالان نیز شامل آشنایی با پرندگان، پستانداران، خزندگان، پروانه‌ها و عنکبوتیان، عکاسی و طراحی در طبیعت است.

گفتنی است علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن های ۲۲۲۹۰۰۰۲ و ۲۲۸۲۹۹۹۲ واحد آموزش تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران