عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه ۴ تهران :

معابر و بوستان‌های ناحیه ۲ منطقه ۴ بهسازی و مناسب سازی شد

کد خبر: 87366
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۸:۵۸ ق.ظ

شهردار منطقه ۴ تهران گفت: در دومین هفته از اجرای طرح فوریتی نگهداشت شهر در منطقه ۴، بوستان‌ها و معابر محلات کوهک و مجیدیه شمس آباد بهسازی و مناسب سازی شد.

به گزارش ندای مردم، مهندس سید امیر عباس بهاری در حاشیه بازدید میدانی از دومین مرحله از طرح فوریتی رسیدگی فوری به مشکلات و نیازهای محلات ناحیه ۲ منطقه ۴ گفت: در طرح فوریتی نگهداشت شهر که در نواحی ۱ و ۲ منطقه ۴ طی ۲ هفته برگزار شده است، موضوعات عمرانی، ترافیکی و خدمات شهری و محیط زیست در صدر فعالیت های پیش بینی شده قرار گرفت.

وی با اشاره به مرحله نخست این طرح فوریتی در ناحیه ۱ افزود: در نخستین هفته از این طرح فوریتی امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی ۲۰ بوستان محلی به همراه مشکلات ترافیکی و عمرانی بیش از ۵۰ معبر محلات مهران و کاظم آباد بهسازی و مناسب سازی شد.

بهاری افزود: در طرح فوریتی ناحیه ۲، واکاری گل و گیاه، نظافت و شستشوی وسایل بازی (تعمیرات لوازم بازی)، رفع خاموشی بوستان‌ها، تعمیرات شیرآلات سرویس‌های بهداشتی و شستشو و نظافت، سرویس و نظافت آب نماها و حذف سرشاخه های خشک در ۱۰ بوستان و حاشیه معابر ناحیه ۲ انجام شد.

شهردار منطقه ۴ گفت: در ادامه این طرح، شستشو، نظافت و پاکسازی ۱۰۰۰مخزن و زیرمخزنی، ۴۰۰۰ متر گاردریل، ۲۵۰۰۰ متر جدول، سرویس و نظافت ۴ آب نماها و نظافت ۸۰۰۰ متر مربع فضای سبز حاشیه‌ای در جمله اقدامات صورت گرفته در محلات مجیدیه شمس آباد و کوهک است.

وی اضافه کرد: در حوزه عمرانی لکه گیری آسفالت ۵۰ معبر در فضایی به مساحت ۱۷۲ متر مربع، مرمت جداول و انهار ۳۰ معبر، مرمت کفپوش پیاده روها، همسطح سازی دریچه ها از جمله اقدامات صورت گرفته در این طرح فوریتی است.

شهردار منطقه ۴ از رفع مشکلات ترافیکی محلات مجیدیه شمس آباد و کوهک خبر داد و گفت: ساماندهی تابلوهای اسامی معابر، ترافیکی و انتظامی در ۵۳ معبر، مرمت و نگهداشت تجهیزات المانهای ترافیکی ۱۵ معبر، نگهداشت سر پناه ۱۵ ایستگاه حمل و نقل عمومی، مرمت و بازبینی عملکرد چراغ‌های راهنمایی، بازدید و شناسایی نقاط دارای گره ترافیکی و پرحادثه به منظور مطالعه در خصوص رفع معضل از دیگر اقدامات طرح فوریتی نگهداشت شهر در محلات مجیدیه شمس آباد و کوهک است.

دیدگاه کاربران