عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر منطقه سه :

ارائه خدمات ویژه به محلات منطقه سه در دستور کاری حوزه خدمات شهری منطقه قرار گرفت.

کد خبر: 87389
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴ ق.ظ

در جلسه ای که مورخ ۹۶/۴/۲۲که در دفتر مدیریت منطقه ۳ و با حضور معاون خدمات شهری ، مسئول فضای سبز منطقه و مسئولین نواحی چهارگانه خدماتی و فضای سبز حوزه منطقه سه برگزار شد.

به گزارش ندای مردم، جلسه ای در مورخ ۲۲ تیر سال جاری که در دفتر مدیریت این شهرداری و با حضور معاون خدمات شهری ، مسئول فضای سبز منطقه، مسئولین نواحی چهارگانه خدماتی و فضای سبز برگزار شد. داود دارابی مدیر جدید این شهرداری رسیدگی ویژه به محلات و ارائه به شهروندان را از اولویت کاری تمامی حوزه های خدماتی منطقه خواند و ادامه داد:در راستای اجرای خدمات ویژه به محلات و جلب رضایت شهروندان از محیط زندگی، ومحل سکونت خود، رسیدگی بیش از پیش حوزه خدماتی و فضای سبز باید در دستور کاری قرار گیرد .

مدیر منطقه سه افزود:رسیدگی به وضعیت پارک های محله ای ، مبلمان پارکی، رفع نواقص روشنایی آنها و ایجاد مراکزی امن برای بهره گیری شهروندان یکی از اقداماتی است که باید بطور خاص مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: ساماندهی به دستفروشان مسیرهای اصلی و بازارچه های کپری، رسیدگی به وضعیت تابلوهای ترافیکی و راهنمایی که متاسفانه در اثر تبلیغات نادرست مورد آسیب قرار گرفته اند ، رفع نا زیبایی های ، رسیدگی ویژه به آبنماهای پارک های محله ای و… از جمله مواردی است که تا کنون انجام شده.

وی می بایست با اجرای خدمات ویژه در این زمینه ها رضایت نسبی شهروندان از محیط شهری را فراهم آوریم . لازم بذکر است به دستور دارابی مدیر، کار گروه ویژه ای در حوزه عمران و خدمات در رسیدگی به موارد یاد شده تشکیل شده است که طی دو روز گذشته اقدامات گسترده ای در شناسایی نقاط و رفع نواقص مورد نیاز در سطح منطقه در حال انجام است .

دیدگاه کاربران