عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه هفت :

برگزاری ۲۰ عنوان جشنواره تفریحی ورزشی متنوع در منطقه ۷

کد خبر: 87470
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۲:۵۹ ب.ظ

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه هفت از برگزاری ۲۰ عنوان جشنواره تفریحی ورزشی متنوع در این منطقه با محوریت ترویج ورزش نشاط و شادابی در بین شهروندان و خانواده‌ها خبر داد.

به گزارش  ندای مردم، محمدرضا غلامی ضمن بیان این امر که ورزش همگانی باید از خانواده‌ها و از دوران کودکی آغاز شود، تصریح کرد: برای نهادینه شدن ورزش باید از خانواده‌ها شروع کرد چرا که خانواده رکن اصلی هر جامعه‌ای بوده و اگر خانواده‌ای ورزش دوست و سالم داشته باشیم نتیجه آن جامعه سالم و با نشاط خواهد بود. در همین راستا طرح ورزشی داستان تابستان با هدف نهادینه کردن ورزش همگانی در این منطقه برگزار می‌شود.

در ادامه معاون شهردار منطقه ۷ با تاکید بر اهمیت برنامه‌های پیش بینی شده در این طرح، تصریح کرد: بیش از ۲۰ برنامه ورزشی از جمله برگزاری جشنواره کودک و نوجوان، جشنواره ورزش‌های بومی و محلی، جشنواره ماهیگیری، همایش بادبادک‌ها، همایش پیاده روی خانوادگی، برگزاری مسابقات لیگ محلات، المپیاد و پارالمپیاد ورزش، مسابقات خانواده، ارائه خدمات ورزشی به صورت ارائه تخفیف به دانش آموزان، طرح منزلت و اقشار خاص از تاریخ ۱ مرداد لغایت ۳۰ شهریورماه در سطح بوستان های منطقه برگزار خواهد شد.

غلامی در انتها گفت: شهروندان جهت اطلاع از زمان و مکان برگزاری برنامه‌های مذکور می‌توانند به اداره ورزش نواحی و سراهای محلات مراجعه نمایند و از خدمات ورزشی بهره‌مند شوند.

 

دیدگاه کاربران