عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران :

تاکید بر رفع مشکل مسکن پرسنل شهرداری

کد خبر: 87489
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۰۴ ب.ظ

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تامین رفاه پرسنل را از رویکردهای شهرداری تهران دانست و افزود: همواره درصدد حل مشکلات مسکن و معیشتی پرسنل بوده‌ایم و در این فرصت باقیمانده نیز تمام تلاش مان را برای رضایتمندی پرسنل انجام می‌دهیم.

به گزارش ندای مردم، مجتبی عبدالهی از آماده سازی ۱۱۹ واحد مسکونی ویژه کارکنان حوزه اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خبر داد و گفت: واگذاری این واحدها به افراد واجد شرایط به زودی آغاز می‌شود.

وی اظهار داشت: این پروژه مسکن در راستای فعالیت های رفاهی و باهدف خانه دارکردن پرسنل معاونت اجتماعی در دستور کار قرارگرفت و از یک و نیم سال قبل مکاتبات آن آغاز شد که با پیگیری‌های جدی از دی ماه ۹۵، این واحدهای مسکونی را از سازمان نوسازی تحویل گرفتیم.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تصریح کرد: پس از جلساتی که بارها با همکاران معاونت و رییس سازمان نوسازی داشتیم و بر اساس کارشناسی‌های متعدد، قرار شد این واحدهای مسکونی را با قیمت مناسب و با پیش پرداخت ۴۰ درصد و اقساط ۵ ساله واگذار کنیم.

وی با بیان اینکه اولویت این واحدها با افرادی است که از دو سال قبل ثبت نام کرده‌اند؛ افزود: روز گذشته جلسه قرعه کشی نحوه واگذاری واحدهای مسکونی پروژه مبعث با حضور تمامی اعضای تعاونی و نمایندگان حراست و بازرسی برگزار شد.

عبدالهی اعلام کرد: واحدهای مسکونی در قالب مجتمع‌های مبعث و نوسازان یازده از متراژ ۶۰ تا ۱۱۵ متر در خیابان هاشم آباد منطقه ۱۵ واقع شده است.

دیدگاه کاربران