عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر اداره محیط زیست و انرژی شهرداری منطقه یک :

کیسه‌های نان پارچه‌ای در نانوایی‌ها توزیع شد

کد خبر: 87594
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۳:۱۲ ب.ظ

کیسه‌های نان پارچه‌ای در نانوایی‌های شمال تهران با هدف آگاه سازی شهروندان در رابطه با کاهش استفاده از کیسه‌های پلاستیکی و حفظ محیط زیست در هفته بدون نایلکس توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک آسیه اقدسی مدیر اداره محیط زیست و انرژی شهرداری این منطقه با بیان خبر فوق اظهار داشت: روز بدون نایلکس با مشارکت کانون‌های محیط زیست با پیام ” کیسه پلاستیکی کمتر، زمین پاک تر، زندگی بهتر” در سطح محلات شمال تهران برگزار شد.

وی گفت: در هفته بدون نایلکس در تمامی سراهای محلات ۲۷ گانه آموزش‌های لازم برای ارتقاء سطح آگاهی شهروندان از قبیل برگزاری کلاس و دوره‌های آموزشی با همکاری واحد بازیافت و محیط زیست در سراهای محلات و… با موضوع کاهش مصرف کیسه‌ها، ظروف و محصولات یکبار مصرف پلاستیکی و جایگزین کردن مواد قابل بازیافت غیر پلاستیکی با شعار پلاستیک کمتر، زمین پاک تر، سلامت بیشتر اجرا شد.

اقدسی تصریح کرد: از ویژه برنامه‌های اجرا شده در روز بدون نایلکس می‌توان به نصب بنر و پوستر اطلاع رسانی و توزیع پوستر آموزشی، اجرای کارگاه‌های آموزشی در سراهای محلات، آموزش چهره به چهره در میادین تره بار، توزیع کیسه نان پارچه ای در بین نانوایی‌ها و شهروندان اشاره کرد.

دیدگاه کاربران