عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی :

سرمایه‌گذاری بانک شهر در پروژه‌های عمرانی کشور

کد خبر: 87635
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴ ق.ظ

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرمایه‌گذاری عظیم بانک شهر در پروژه‌های عمرانی کلان گفت: در حال حاضر نمی‌توان منکر نقش این بانک در عمران و آبادانی شهرهای کشور شد.

به گزارش ندای مردم، عزیز اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود: خوشبختانه سرمایه‌گذاری بانک شهر در پروژه‌های عمرانی به مراتب بالاتر از سرمایه‌گذاری همه بانک‌های کشور در این خصوص است.

اکبریان با بیان اینکه این اقدام بانک شهر تحسین‌برانگیز و قابل قدردانی است، تصریح کرد: قطعا اگر حمایت‌های این بانک از مدیریت شهری کرج نبود، هیچ کدام از پروژه‌های این شهر به سرانجام نمی‌رسید.

وی با اشاره به اهمیت انتخاب و اجرای پروژه‌ها با حمایت بانک شهر، تصریح کرد: این پروژه‌ها در راستای خدمت‌رسانی بیشتر و بهتر به شهروندان به بهره‌برداری رسیده است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هم‌اکنون بانک شهر به دلیل نقش پراهمیتی که در توسعه شهرهای کشور دارد، به عنوان بازوی توانمند شهرداری‌ها حمایت خود را به بهترین شکل از آنان انجام می‌دهد.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بانک شهر توجه به آبادانی شهرها با حمایت از مدیریت شهرها را در راستای اقتصاد مقاومتی دنبال کرده است.

دیدگاه کاربران