عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی :

آمادگی سازمان تامین اجتماعی برای حمایت از حوزه استارت آپ ها

کد خبر: 87666
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۴۶ ق.ظ

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک، کامیپوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) گفت: با توجه به بخش های مختلف بیمه ای و درمانی که در سازمان تامین اجتماعی فعالیت دارند، حوزه استار تاپ ها نیز می توانند در این بخش ها فعالیت کنند.

به گزارش ندای مردم، دکترسید تقی نوربخش با حضوردر بخش ویژه نمایشگاه الکامپ (ارایه استارت آپ ها) اظهار داشت:این سازمان آمادگی دارد از طرح های نوآورانه در حوزه فناوری (استارت آپ ها) حمایت کند.

وی با اظهار خرسندی از حضور در جمع مهندسان جوان کشور گفت: سازمان تامین اجتماعی در زمینه استار تاپ ها (شرکت های نوپایی که با استفاده از فناوری کسب و کار راه اندازی می کنند) قابلیت زیادی دارد واز این رو از همه نخبگان و علاقمندان این حوزه برای همکاری و همفکری با سازمان تامین اجتماعی دعوت می کند.

دکتر نوربخش همچنین در جریان این بازدید با حضور در غرفه سازمان تامین اجتماعی و شرکت رایتل از تلاش های همکاران این سازمان در حوزه آی تی تشکر کرد.

در بازدید عصر دیروز مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از نمایشگاه الکامپ، دکتر همتی عضو هیات مدیره و دکتر جعفریان معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان؛ دکتر نوربخش را همراهی کردند.

دیدگاه کاربران