عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاونت خدمات شهری منطقه چهار :

رفع سد معبر و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح منطقه چهار

کد خبر: 87680
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵ ق.ظ

معاونت خدمات شهری منطقه چهار به منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک در مسیرهای پرتردد و تسهیل در عبور و مرور شهروندان، توسط واحد اجرائیات منطقه اقدام به جمع آوری سد معبر و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح منطقه کرد.

به گزارش ندای مردم، نیروهای زحمتکش واحد اجرائیات حوزه معاونت خدمات شهری منطقه با گشت زنی مداوم در سطح معابر اصلی و فرعی، به منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک در مسیرهای پرتردد و با هدف زیباسازی و پاکسازی معابر شهری، نسبت به رفع سد معبر در پیاده روها بصورت ثابت و متحرک اقدام و از ساخت و سازهای غیرمجاز در نهضت آباد جلوگیری کرده و همچنین از عملیات نما کاری داخلی و بیرونی ساختمان به آدرس کارون بین شمس و غزالی جلوگیری و ابزار کار آنها جمع آوری شد.

بنا بر این گزارش: اکیپ اجرائیات در ادامه فعالیتهای خود از دیوار نویسی غیر مجاز در بهارستان خیابان اقارب پرست و همچنین از نصب درب کرکره ای واحدهای تجاری بدون ارائه مجوز در بلوار اصلی شهرک اکباتان جلوگیری کردند.

بر پایه این گزارش نیروهای واحد اجراییات به صورت شبانه روزی جهت جلوگیری از هر گونه ساخت و ساز غیر مجاز و تصرف عدوانی در حال گشت زنی هستند.

دیدگاه کاربران