عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس پلیس پیشگیری ناجا :

طراحی ۴۰ اقدام فن آورانه در ناجا

کد خبر: 87725
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۱۶ ق.ظ

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به طراحی ۴۰ اقدام فن آورانه در رده کلانتری ها در نیروی انتظامی در باره طرح خوشایندسازی محیط کلانتری ها نیز گفت:‌ در حال حاضر مراجعه کنندگان به کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی با ارسال پیامک از روند پیشرفت پرونده خود مطلع خواهند شد.

به گزارش ندای مردم، سردار محمد شرفی در نشست فرماندهان و مسئولان انتظامی استان در شهرستان آبدانان اظهار کرد: رشادت ها و ایثارگری مردم غیور استان ایلام در دوران دفاع مقدس فراموش نشدنی است و فراموش نخواهیم کرد یاد و خاطره ورزشکارانی را که در این استان هنگام ورزش به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

وی افزود: مردمان این سرزمین در زمان جنگ با وجود اینکه مستقیم درگیر جنگ بودند سرزمین و کاشانه خود را رها نکردند و با اقتدار از آب و خاک خود محافظت کردند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا جمعیت و جغرافیا را دو مولفه قدرت کشورها عنوان کرد و گفت: ایران اسلامی باوجود احاطه کامل و امنیت مطلوب در حوزه جغرافیایی و برخورداری از جمعیتی کیفی و شایسته از کشورهای قدرتمند منطقه و جهان می باشد .

وی در ادامه روند الکترونیکی شدن اقدامات پلیس در سطح ناجا و به ویژه کلانتری ها و پاسگاه ها را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر مراجعه کنندگان به کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی با ارسال پیامک از روند پیشرفت پرونده خود مطلع خواهند شد و از این طریق اقدامات صورت گرفته به آن ها ابلاغ می شود.

سردار شرفی با اشاره به طراحی ۴۰ اقدام فن آورانه در سطح ناجا به ویژه کلانتریها و همچنین طراحی یک مرکز پایش گفت: در استان ایلام با تلاش های پیشگیرانه چند ماهه اخیر طرح خوشایندسازی محیط کلانتری ها و پاسگاه ها و استفاده از ظرفیت های مردمی به صورت مطلوب اجرایی شده است .

وی تصریح کرد: اینکه برخی جرایم در استان به دست خود مردم و با وساطت معتمدان و ریش سفیدان حل و فصل می شود نشان دهنده بهره مندی پلیس استان از سرمایه های اجتماعی و انسجام درون سازمانی است .

در ادامه این نشست سردار” نور علی یاری” فرمانده انتظامی استان ایلام با تأکید بر استفاده پلیس از ظرفیت های عظیم مردمی برای تأمین امنیت اجتماعی پایدار ، گزارشی از وضعیت امنیت استان و اقدامات صورت گرفته در راستای بازسازی و احداث پاسگاه ها و کلانتری ها در جای جای استان ارائه کرد.

بر اساس گزارش سایت پلیس، فرماندار آبدانان نیز در این نشست امنیت را در استان ایلام و شهرستان آبدانان مطلوب ارزیابی کرد وگفت: با تلاش های شبانه روزی پلیس و همراهی و همدلی مردم هیچ گونه چالش و تهدید امنیتی در سطح شهرستان آبدانان وجود ندارد.

دیدگاه کاربران