عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو منتخب شورای‌شهر پنجم :

شهردار تهران پنجشنبه مشخص می‌شود

کد خبر: 88004
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۴۲ ق.ظ

عضو منتخب شورای‌شهر پنجم از قرعه‌کشی بین ۵ کاندیدای شهرداری‌تهران برای ارائه برنامه‌ خبر داد.

مجید فراهانی با بیان اینکه پنج کاندیدای شورای شهر تهران برنامه‌هایشان را ارائه داده‌اند اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هر کاندیدا باید برنامه‌های خود را برای اداره شهر تهران به هیات رئیسه اعلام می‌کردند.

او تصریح کرد: آقایان نجفی، مهرعلیزاده، مرعشی، افشانی و خانم کولایی برنامه خود را ارائه کرده‌اند. در جلسه روز گذشته شورای شهر پنجم قرعه کشی برای ارائه زمان به کاندیدا‌ها انجام شد که بر این اساس کاندیدا‌ها دو ساعت فرصت دارند که برنامه‌های خود را تشریح کنند.

وی تصریح کرد: نجفی، خانم کولایی، افشانی، مرعشی و مهرعلیزاده بر اساس قرعه‌کشی انجام شده باید برنامه‌های خود را ارائه کنند.

فراهانی با بیان اینکه رایزنی‌ها برای پخش آنلاین مراسم شورا در روزهای ۴ شنبه و ۵ شنبه در حال انجام است، گفت: قصد داریم این مراسم به صورت زنده از صداوسیما پخش شود تا مردم در جریان روند انتخاب شهردار قرار بگیرند همچنین در حال رایزنی برای حضور خبرنگاران در این مراسم هستیم.

وی یادآور شد: روز پنجشنبه پس از اینکه نامزدها برنامه‌های خود را ارائه کردند رای‌گیری به صورت مخفی انجام می‌شود و شهردار تهران انتخاب می‌شود هر نامزدی که بیشترین رای را بیاورد شهردار تهران خواهد شد

دیدگاه کاربران