عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه ۲۰ :

پیام تبریک به مناسبت روز خبرنگار

کد خبر: 88076
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱ ب.ظ

سید احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ به مناسبت روز خبرنگار ضمن قدردانی از زحمات ارزشمند فعالان عرصه خبر، این روز را به تمامی طلایه داران اهل قلم تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش ندای مردم،سید احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ به مناسبت روز خبرنگار ضمن قدردانی از زحمات ارزشمند فعالان عرصه خبر، این روز را به تمامی طلایه داران اهل قلم تبریک و تهنیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

ن والقلم و مایسطرون

و چه نیکو نامگذاری شد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به نام تلاش گران عرصه خبر، تا بهانه ای باشد برای قدردانی از وقایع نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند و جز در مسیر حق و عدالت گام نمی نهند.

سلام و درود خدا بر تمام شهیدان این عرصه که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال، آزادی و مقابله با ستمگران بریده از انسانیت و قدرت های سلطه گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب شتافتند.

خبرنگار به عنوان قشری آگاه و مسئول در قبال ملت، کشور، باورهای مردم، منافع ملی، اخلاق جامعه و بداخلاقی ها قلم می زند و این بار سنگین مسئولیت نه تنها برای او محدودیت نمی آفریند بلکه راه رسیدن به کمال را هموار و هموارتر می سازد و در نهایت به جایگاهی می رسد که جز رضایت حضرت حق را نمی بیند.

و خرسندم که توفیقی حاصل شد تا روز هفدهم مرداد” روزخبرنگار” را به اهالی وادی قلم در تمامی عرصه های خبری و به ویژه خبرنگارانی که در عرصه مدیریت شهری و خدمت به شهروندان قلم می نهند تبریک بگویم و از تعامل سازنده فعالان این عرصه تشکر و قدردانی می کنم.

امیدوارم با همراهی، بصیرت، تیزبینی و هوشیاری خبرنگاران شاهد خدمت بیش از پیش مجموعه مدیریت شهری به شهروندان فهیم و ولایی شهرمان باشیم.

 

دیدگاه کاربران